Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 4 miesięcy
Mieszanki owocowe
KUBUŚ Baby Mus jabłko banan po 4 miesiącu
Mus jabłko banan po 4 miesiącu Baby KUBUŚ 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

KUBUŚ Baby Mus jabłko banan po 4 miesiącu

100 g
KUBUŚ
Polska
1 szt.9 szt.

Cena2,69 zł
26,90 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci zawiera składniki skontrolowane pod kątem bezpieczeństwa dla niemowląt.


Cechy

bez dodatku cukru, bez konserwantów*

*Zgodnie z przepisami prawa żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera dodanych substancji konserwujących, barwników i wzmacniaczy smaku


KUBUŚ Baby Mus jabłko banan po 4 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Dostępne warianty
KUBUŚ Baby Mus + Kaszka jabłko banan po 5 miesiącu
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bez cukru
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
225.00 kJ
2.7%
Wartość energetyczna (kcal)
53.00 kcal
2.7%
Tłuszcz (g)
0.40 g
0.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.05 g
0.3%
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
10.00 g
11.1%
Błonnik (g)
1.40 g
Białko (g)
0.40 g
0.8%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
20.00 mg
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
ŁUKASZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
MWS
Marka:
KUBUŚ
EAN:
5901067407618
Cena za kg:
26,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
KUBUŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067407618

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: - Po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 24 godziny, jeżeli dziecko nie jadło bezpośrednio z opakowania. - Nie używaj produktu, jeśli zauważysz, że opakowanie jest uszkodzone lub odkształcone. - Nie podgrzewaj opakowania w mikrofalówce. - Zawsze sprawdzaj temperaturę produktu przed podaniem. - Podawaj siedzącemu dziecku łyżeczką lub bezpośrednio z opakowania, w zależności od fazy rozwoju dziecka.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w dolnej części lub na spodzie opakowania. Produkt przechowuj w temperaturze pokojowej. Najlepiej spożyć bezpośrednio po otwarciu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

4


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga! Zakrętkę należy trzymać poza zasięgiem dziecka.


Informacje producenta

Marka

Kubuś


Marka standaryzowana

MarkaKubuś

Podmarka

Podmarka Baby


Opis produktu

Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci zawiera składniki skontrolowane pod kątem bezpieczeństwa dla niemowląt.


O marce

Polska Marka


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Wysoka zawartość witaminy C.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mus po 4 miesiącu

Wariant jabłko banan

Produkty z kategorii Mieszanki owocowe

5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g 125 g

GERBER

Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Brzoskwinie z bananami BIO 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Brzoskwinie z bananami BIO

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko banan po 4 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko banan po 4 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.3
z 3 opinii
GERBER Organic Jabłko brzoskwinia morela dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Jabłko brzoskwinia morela dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2027
4.0
z 1 opinii
BOBOVITA Owoce Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Owoce

Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HOLLE Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka i banany - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka i banany - po 4 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

Produkty marki KUBUŚ

4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 26 opinii
KUBUŚ Immuno mus malina dzika róża 100 g

KUBUŚ Immuno

mus malina dzika róża

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 19 opinii
KUBUŚ Immuno mus gruszka czarny bez 100 g

KUBUŚ Immuno

mus gruszka czarny bez

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 11 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Baby Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store