Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 4 miesięcy
Mieszanki owocowe
KUBUŚ Baby Mus jabłko banan po 4 miesiącu
Mus jabłko banan po 4 miesiącu Baby KUBUŚ 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

KUBUŚ Baby Mus jabłko banan po 4 miesiącu

900 g
KUBUŚ
Polska
1 szt.9 szt.

Cena24,21 zł
26,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Dostępne warianty
KUBUŚ Baby Mus + Kaszka jabłko banan po 5 miesiącu
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru
Parametry
Cena za kg:
26,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
900 g
Dostawca:
MWS
Marka:
KUBUŚ
EAN:
5901067452282
Cena za kg:
26,90 zł/kg
Waga:
900 g
Marka:
KUBUŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067452282

Produkty z kategorii Mieszanki owocowe

5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g 125 g

GERBER

Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Brzoskwinie z bananami BIO 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Brzoskwinie z bananami BIO

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko banan po 4 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko banan po 4 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.3
z 3 opinii
GERBER Organic Jabłko brzoskwinia morela dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Jabłko brzoskwinia morela dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2027
4.0
z 1 opinii
BOBOVITA Owoce Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Owoce

Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka i banany - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka i banany - po 4 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

Produkty marki KUBUŚ

4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 26 opinii
KUBUŚ Immuno mus malina dzika róża 100 g

KUBUŚ Immuno

mus malina dzika róża

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 19 opinii
KUBUŚ Immuno mus gruszka czarny bez 100 g

KUBUŚ Immuno

mus gruszka czarny bez

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 11 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Baby Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store