Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Sól
Jodowana
PRYMAT Sól morska jodowana - młynek
Sól morska jodowana   młynek PRYMAT 110g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 23 opinii

PRYMAT Sól morska jodowana - młynek

110 g
PRYMAT
UE/Poza UE

Cena7,99 zł
72,64 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sól morska jodowana idealnie nadaje się do przyprawiania wszelkiego rodzaju potraw, w szczególności ryb oraz mięs.


PRYMAT Sól morska jodowana - młynek


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
99.80 g
1663.3%
Jod (µg)
2535.00 g
1690.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.03.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.11.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Grażna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2025
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
72,64 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
110 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135023795
Cena za kg:
72,64 zł/kg
Waga:
110 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135023795

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Producent nie zaleca ponownego uzupełnienia opakowania.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem:/Nr partii: patrz nadruk na etykiecie. Przechowywać zamknięte w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Sól morska jodowana idealnie nadaje się do przyprawiania wszelkiego rodzaju potraw, w szczególności ryb oraz mięs.


O marce

Prymat Pełne aromatu zioła i przyprawy


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sól jodowana morska

Produkty z kategorii Jodowana

5.0
z 95 opinii
SANTE Sól morska jodowana drobnoziarnista 350 g

SANTE

Sól morska jodowana drobnoziarnista

350 g
8,54 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2028
5.0
z 69 opinii
SANTE Sól morska jodowana o obniżonej zawartości sodu (z potasem) 350 g

SANTE

Sól morska jodowana o obniżonej zawartości sodu (z potasem)

350 g
12,83 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
4.9
z 68 opinii
PRYMAT Sól kamienna spożywcza jodowana 1 kg

PRYMAT

Sól kamienna spożywcza jodowana

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 23 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana - młynek 110 g

PRYMAT

Sól morska jodowana - młynek

110 g
72,64 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 453 opinii
O SOLE Sól warzona jodowana 1 kg

O SOLE

Sól warzona jodowana

1 kg
3,39 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028
5.0
z 93 opinii
PRYMAT Sól alpejska warzona drobnoziarnista jodowana 1 kg

PRYMAT

Sól alpejska warzona drobnoziarnista jodowana

1 kg
3,49 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 39 opinii
O SOLE Sól morska jodowana gruboziarnista 900 g

O SOLE

Sól morska jodowana gruboziarnista

900 g
5,54 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 50 opinii
PRYMAT Rozmaryn suszony 15 g

PRYMAT

Rozmaryn suszony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 53 opinii
PRYMAT Kurkuma mielona 20 g

PRYMAT

Kurkuma mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store