Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki orzechowe
WEDEL WW Wafelek o smaku orzechowym w gorzkiej czekoladzie
Wafelek o smaku orzechowym w gorzkiej czekoladzie WW WEDEL 47g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 30 opinii

WEDEL WW Wafelek o smaku orzechowym w gorzkiej czekoladzie

47 g
WEDEL

Cena4,55 zł
96,81 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Już od 170 lat doświadczeni wedlowscy czekoladnicy tworzą pilnie strzeżone receptury, które zaskakują Polaków wyjątkowym, mocno czekoladowym smakiem. Najbardziej znane są ikoniczne już pianki Ptasie Mleczko®, chrupiące Torciki Wedlowskie, czekolady czy... przekładane wafelki WW. Teraz możesz ich spróbować w nowej, nieco gorzkiej odsłonie. Uwielbiasz kultowe wafelki WW? Jesteś smakoszem oryginalnej wedlowskiej czekolady gorzkiej? Zachwyć się wafelkami z nadzieniem orzechowym w unikalnej ciemnej czekoladzie, która cudownie rozpływa się w ustach. Za jej doskonały smak odpowiadają starannie wyselekcjonowane ziarna kakaowca z Ghany i wielogodzinny proces konszowania. To właśnie dzięki niemu wedlowska gorzka czekolada ma intensywny, mocno czekoladowy smak. Cztery przepyszne wafelki w czekoladzie gorzkiej przełożyliśmy nadzieniem z orzechów arachidowych, które sprowadzamy z samej Argentyny. Doskonałe połączenie orzechów i czekolady ciemnej sprawdza się jako mała, pyszna przekąska. A forma podania zachęca do dzielenia się z innymi i wgryzania w ten unikalny i jednocześnie kultowy smak w nieco innej, gorzkiej odsłonie. Wgryź się w WW i podaruj sobie słodką chwilę przyjemności! • Uwielbiane wafelki WW • Oryginalna wedlowska czekolada gorzka • Najwyżej jakości kakao z Ghany • Orzechowe nadzienie • 4 wafelki - idealne do dzielenia się z bliskimi • Opakowanie 47 g Zasmakuj również w kultowych wafelkach WW w mlecznej czekoladzie lub odkryj niebanalne WW Peanut Butter. Jeśli jesteś miłośnikiem kruchych, czekoladowych batonów, mamy dla Ciebie WW Wafel Wedlowski XXL.


WEDEL WW Wafelek o smaku orzechowym w gorzkiej czekoladzie


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2017.00 kJ
24.0%
Wartość energetyczna (kcal)
483.00 kcal
24.2%
Tłuszcz (g)
27.00 g
38.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
51.00 g
19.6%
w tym cukry (g)
44.00 g
48.9%
Błonnik (g)
5.40 g
Białko (g)
6.80 g
13.6%
Sól (g)
0.13 g
2.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
przepychotki
31.03.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.11.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.10.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.10.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
DANIEL
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.05.2025
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
96,81 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
47 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
59076803
Cena za kg:
96,81 zł/kg
Waga:
47 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
59076803

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Podmarka

Podmarka WW


Opis produktu

Już od 170 lat doświadczeni wedlowscy czekoladnicy tworzą pilnie strzeżone receptury, które zaskakują Polaków wyjątkowym, mocno czekoladowym smakiem. Najbardziej znane są ikoniczne już pianki Ptasie Mleczko®, chrupiące Torciki Wedlowskie, czekolady czy... przekładane wafelki WW. Teraz możesz ich spróbować w nowej, nieco gorzkiej odsłonie. Uwielbiasz kultowe wafelki WW? Jesteś smakoszem oryginalnej wedlowskiej czekolady gorzkiej? Zachwyć się wafelkami z nadzieniem orzechowym w unikalnej ciemnej czekoladzie, która cudownie rozpływa się w ustach. Za jej doskonały smak odpowiadają starannie wyselekcjonowane ziarna kakaowca z Ghany i wielogodzinny proces konszowania. To właśnie dzięki niemu wedlowska gorzka czekolada ma intensywny, mocno czekoladowy smak. Cztery przepyszne wafelki w czekoladzie gorzkiej przełożyliśmy nadzieniem z orzechów arachidowych, które sprowadzamy z samej Argentyny. Doskonałe połączenie orzechów i czekolady ciemnej sprawdza się jako mała, pyszna przekąska. A forma podania zachęca do dzielenia się z innymi i wgryzania w ten unikalny i jednocześnie kultowy smak w nieco innej, gorzkiej odsłonie. Wgryź się w WW i podaruj sobie słodką chwilę przyjemności! • Uwielbiane wafelki WW • Oryginalna wedlowska czekolada gorzka • Najwyżej jakości kakao z Ghany • Orzechowe nadzienie • 4 wafelki - idealne do dzielenia się z bliskimi • Opakowanie 47 g Zasmakuj również w kultowych wafelkach WW w mlecznej czekoladzie lub odkryj niebanalne WW Peanut Butter. Jeśli jesteś miłośnikiem kruchych, czekoladowych batonów, mamy dla Ciebie WW Wafel Wedlowski XXL.


O marce


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Gorzka czekolada & krem orzechowy

Produkty z kategorii Wafelki orzechowe

5.0
z 102 opinii
KINDER Maxi King Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami 35 g

KINDER Maxi King

Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami

35 g
122,57 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 43 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

43 g
92,79 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 39 opinii
KINDER Bueno Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 39 g

KINDER Bueno

Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

39 g
106,41 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej

40 g
216,25 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 6 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym

40 g
217,25 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 35 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy 25 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy z jogurtem 25 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy z jogurtem

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.9
z 23 opinii
KNOPPERS Wafelek mleczno-orzechowy 25 g

KNOPPERS

Wafelek mleczno-orzechowy

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 28 opinii
PRINCE POLO Wafelek Orzechowy XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Orzechowy XXL

45 g
73,11 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 16 opinii
KNOPPERS Wafelek z orzechami ziemnymi 25 g

KNOPPERS

Wafelek z orzechami ziemnymi

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Wafelek z orzechowym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z orzechowym kremem

40 g
64,75 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 27 opinii
KOPERNIK Wafel Teatralny klasyczny 40 g

KOPERNIK

Wafel Teatralny klasyczny

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 20 opinii
PRINCESSA Intense Wafelek Peanut Butter 30 g

PRINCESSA Intense

Wafelek Peanut Butter

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
CRICH Wafelki z kremem z orzechów laskowych BIO 125 g

CRICH

Wafelki z kremem z orzechów laskowych BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.8
z 30 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku orzechowym w gorzkiej czekoladzie 47 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku orzechowym w gorzkiej czekoladzie

47 g
96,81 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026

Produkty marki WEDEL

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 106 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 62 opinii
WEDEL SuperMint Cukierki miętowe 90 g

WEDEL SuperMint

Cukierki miętowe

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.8
z 6 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove malinowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove pomarańczowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store