Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki orzechowe
PRINCE POLO Wafelek Orzechowy XXL
Wafelek Orzechowy XXL PRINCE POLO 45g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

PRINCE POLO Wafelek Orzechowy XXL

45 g
PRINCE POLO
Polska

Cena3,29 zł
73,11 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Gdzie dwóch Polaków.... Tam trzy opinie! W jednym sie jednak wszyscy zgadzamy - od 70 lat wszyscy kochamy Prince Polo... Od morza, aż po same Tatry! A jak i gdzie go jemy? Tu znowu opinie są podzielone, bo "Każdy kocha Prince Polo... Po swojemu"! Historia Prince Polo rozpoczęła się w małej fabryce Olza w Cieszynie, założonej w 1924 roku. Nazwa fabryki pochodzi od rzeki, która przepływa przez Cieszyn i dzieli miasto na część polską oraz czeską, wyznaczając granice państw. To właśnie w polskim Cieszynie, nieprzerwanie od 1955 roku produkowane jest nasze Prince Polo. Prince Polo smak orzechowym to idealne połączenie kruchego wafelka z kremem o smaku orzechowym, oblanego mleczną czekoladą. Ciesz się ulubionym smakiem. Spróbuj wyjątkowego połączenia, które rozpieści Twoje zmysły - krychego wafelka Prince Polo smak orzechowy w mlecznej czekoladzie z kremem o smaku orzechowym Wafelek Prince Polo smak orzechowy w mlecznej czekoladzie to nie tylko słodka przekąska, ale i idelane połączenie wafla, kremu o smaku orzechowym i czekolady, który towarzyszy Polakom od lat. Ciesz się chwilą przyjemności z Prince Polo smak orzechowy. Każdy kęs to idealne połączenie chrupkiego wafla, kremu o smaku orzechowym i mlecznej czekolady. Spróbuj Prince Polo smak orzechowy, który idelanie łączy wafelka, mleczną czekoladę i krem o smaku orzechowym. Prince Polo smak orzechowy to słodka przyjemność, która pomoże umilić najzwyklejszy dzień. Wafelek Prince Polo smak orzechowy w mlecznej czekoladzie.


PRINCE POLO Wafelek Orzechowy XXL


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.10.2026
Dostępne warianty
PRINCE POLO Wafelek Mleczny XXL
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2195.00 kJ
26.1%
Wartość energetyczna (kcal)
525.00 kcal
26.3%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
62.00 g
23.8%
w tym cukry (g)
38.00 g
42.2%
Błonnik (g)
2.50 g
Białko (g)
5.70 g
11.4%
Sól (g)
0.23 g
3.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Chrupiący z orzechową nutą, dobry
30.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Chrupiący, orzechowy pyszny do kawy
28.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne
26.11.2025
0
0
Tatsiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.08.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Tamara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
73,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
45 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
PRINCE POLO
EAN:
7622202314629
Cena za kg:
73,11 zł/kg
Waga:
45 g
Marka:
PRINCE POLO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7622202314629

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Prince Polo


Marka standaryzowana

MarkaPrince Polo

Opis produktu

Gdzie dwóch Polaków.... Tam trzy opinie! W jednym sie jednak wszyscy zgadzamy - od 70 lat wszyscy kochamy Prince Polo... Od morza, aż po same Tatry! A jak i gdzie go jemy? Tu znowu opinie są podzielone, bo "Każdy kocha Prince Polo... Po swojemu"! Historia Prince Polo rozpoczęła się w małej fabryce Olza w Cieszynie, założonej w 1924 roku. Nazwa fabryki pochodzi od rzeki, która przepływa przez Cieszyn i dzieli miasto na część polską oraz czeską, wyznaczając granice państw. To właśnie w polskim Cieszynie, nieprzerwanie od 1955 roku produkowane jest nasze Prince Polo. Prince Polo smak orzechowym to idealne połączenie kruchego wafelka z kremem o smaku orzechowym, oblanego mleczną czekoladą. Ciesz się ulubionym smakiem. Spróbuj wyjątkowego połączenia, które rozpieści Twoje zmysły - krychego wafelka Prince Polo smak orzechowy w mlecznej czekoladzie z kremem o smaku orzechowym Wafelek Prince Polo smak orzechowy w mlecznej czekoladzie to nie tylko słodka przekąska, ale i idelane połączenie wafla, kremu o smaku orzechowym i czekolady, który towarzyszy Polakom od lat. Ciesz się chwilą przyjemności z Prince Polo smak orzechowy. Każdy kęs to idealne połączenie chrupkiego wafla, kremu o smaku orzechowym i mlecznej czekolady. Spróbuj Prince Polo smak orzechowy, który idelanie łączy wafelka, mleczną czekoladę i krem o smaku orzechowym. Prince Polo smak orzechowy to słodka przyjemność, która pomoże umilić najzwyklejszy dzień. Wafelek Prince Polo smak orzechowy w mlecznej czekoladzie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wafelek

Wariant Mleczna Z Nadzieniem Orzechowym

Produkty z kategorii Wafelki orzechowe

5.0
z 35 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy 25 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy z jogurtem 25 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy z jogurtem

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.9
z 24 opinii
KNOPPERS Wafelek mleczno-orzechowy 25 g

KNOPPERS

Wafelek mleczno-orzechowy

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym

40 g
217,25 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 9 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej

40 g
216,25 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 102 opinii
KINDER Maxi King Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami 35 g

KINDER Maxi King

Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami

35 g
122,57 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
PRINCE POLO Wafelek Orzechowy XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Orzechowy XXL

45 g
73,11 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 32 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 43 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

43 g
92,79 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 39 opinii
KINDER Bueno Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 39 g

KINDER Bueno

Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

39 g
106,41 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
KNOPPERS Wafelek z orzechami ziemnymi 25 g

KNOPPERS

Wafelek z orzechami ziemnymi

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
KOPERNIK Wafel Teatralny klasyczny 40 g

KOPERNIK

Wafel Teatralny klasyczny

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Wafelek z orzechowym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z orzechowym kremem

40 g
64,75 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 20 opinii
PRINCESSA Intense Wafelek Peanut Butter 30 g

PRINCESSA Intense

Wafelek Peanut Butter

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
CRICH Wafelki z kremem z orzechów laskowych BIO 125 g

CRICH

Wafelki z kremem z orzechów laskowych BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.8
z 30 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku orzechowym w gorzkiej czekoladzie 47 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku orzechowym w gorzkiej czekoladzie

47 g
96,81 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026

Produkty marki PRINCE POLO

4.9
z 206 opinii
PRINCE POLO Classic Wafelek Classsic z kremem kakaowym oblany czekoladą x21 367 g

PRINCE POLO Classic

Wafelek Classsic z kremem kakaowym oblany czekoladą x21

367 g
57,19 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 61 opinii
PRINCE POLO Classic Wafelek classic XXL 45 g

PRINCE POLO Classic

Wafelek classic XXL

45 g
66,44 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
PRINCE POLO Wafelek o z kremem kakaowym MILKA 45 g

PRINCE POLO

Wafelek o z kremem kakaowym MILKA

45 g
66,44 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.8
z 10 opinii
PRINCE POLO Wafelek z kremem kakaowym 45 g

PRINCE POLO

Wafelek z kremem kakaowym

45 g
82,00 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
PRINCE POLO Wafelek Mleczny XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Mleczny XXL

45 g
73,11 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 9 opinii
PRINCE POLO Wafelek Kokosowy XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Kokosowy XXL

45 g
73,11 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
PRINCE POLO Wafelek z odrobiną czekolady 38 g

PRINCE POLO

Wafelek z odrobiną czekolady

38 g
73,42 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 14 opinii
PRINCE POLO Wafelek Solony Karmel XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Solony Karmel XXL

45 g
73,11 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
PRINCE POLO Classic Wafelek Classsic z kremem kakaowym oblany czekoladą x6 105 g

PRINCE POLO Classic

Wafelek Classsic z kremem kakaowym oblany czekoladą x6

105 g
72,29 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store