Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kakao
Naturalne
Odtłuszczone
WEDEL Kakao ciemne z Ghany (o obniżonej zawartości tłuszczu)
Kakao ciemne z Ghany (o obniżonej zawartości tłuszczu) WEDEL 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 55 opinii

WEDEL Kakao ciemne z Ghany (o obniżonej zawartości tłuszczu)

180 g
WEDEL
Polska

Cena15,99 zł
88,83 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wedlowskie kakao, powstałe z ziaren kakaowca pochodzących z Ghany. Ziarna kakaowca z Ghany są cenione ze względu na swoją wysoką jakość, a powstały z nich proszek kakaowy ma czekoladowy posmak. Doskonałe do picia, jak również do wypieków i wszelkiego rodzaju deserów. Nadaje potrawom wyjątkowy, nie zapomniany smak. Wypróbuj przepis, który znajduje się na opakowaniu lub wykorzystaj nasze ciemne kakao w swojej ulubionej recepturze!


Cechy

wysoka jakość


WEDEL Kakao ciemne z Ghany (o obniżonej zawartości tłuszczu)


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.05.2027
Tagi
Superfoods

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1298.00 kJ
15.5%
Wartość energetyczna (kcal)
310.00 kcal
15.5%
Tłuszcz (g)
11.00 g
15.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.90 g
34.5%
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Błonnik (g)
34.00 g
Białko (g)
23.00 g
46.0%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
55 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
MONIKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne i zdrowe
05.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
30.11.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, ciemne, aromatyczne.
07.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
88,83 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588078496
Cena za kg:
88,83 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588078496

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Prosty przepis Przepis na babeczki z kremem czekoladowym i migdałami Składniki na babeczki 125 g miękkiego masła 165 g drobnego cukru 2 jajka 190 g mąki pszennej 1 łyżeczka proszku do pieczenia 125 ml mleka migdały w płatkach do dekoracji Produkty E. Wedel 90 g Czekolady Klasycznej Gorzkiej 64 % 2 łyżki Kakao z Ghany Ciemnego Przygotowanie babeczek Piekarnik rozgrzej do 160°C. Czekoladę przełóż do rondelka i cały czas mieszając, rozpuść na niewielkim ogniu. Masło i cukier przełóż do dużej miski i mikserem ubij je na puszystą, kremową masę. Pojedynczo dodawaj jajka, cały czas ubijając. Następnie dodaj mąkę przesianą razem z kakao oraz proszkiem do pieczenia i ubijaj na niskich obrotach. Dodaj roztopioną czekoladę oraz mleko i dokładnie wymieszaj drewnianą szpatułką. Ciasto nakładaj do foremki na muffinki z 12 dziurkami wyłożonymi papierowymi papilotkami. Piecz 20-25 minut. Wystudź na kratce. Całkowicie wystudzone babeczki posmaruj kremem (możesz użyć rękawa cukierniczego) i udekoruj płatkami migdałów. Migdałów możesz użyć jako posypki lub wbijać je w krem tak, aby każda babeczka przypominała małego jeżyka. Składniki na krem 125 ml śmietanki 30 % 70 g masła Produkty E. Wedel 250 g Czekolady Klasycznej Gorzkiej 64 % lub Lekko Gorzkiej 50 % Przygotowanie kremu Składniki kremu przełóż do metalowej miski i podgrzewaj w kąpieli wodnej (na garnku z niewielką ilością gotującej się wody) mieszając, aż powstanie gładka masa. Odstaw do całkowitego wystudzenia, a następnie ubij mikserem na puszysty krem. ! Pamiętaj, żeby jajka miały temperaturę pokojową. Krem nie zważy się, a babeczki pozostaną puszyste. Łatwy i szybki przepis na czekoladowe babeczki, które zawsze się udają! Dodatek kremu i migdałów w naszej propozycji sprawia, że ten prosty deser wygląda bardzo efektownie i apetycznie.


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Opis produktu

Wedlowskie kakao, powstałe z ziaren kakaowca pochodzących z Ghany. Ziarna kakaowca z Ghany są cenione ze względu na swoją wysoką jakość, a powstały z nich proszek kakaowy ma czekoladowy posmak. Doskonałe do picia, jak również do wypieków i wszelkiego rodzaju deserów. Nadaje potrawom wyjątkowy, nie zapomniany smak. Wypróbuj przepis, który znajduje się na opakowaniu lub wykorzystaj nasze ciemne kakao w swojej ulubionej recepturze!


O marce


Dodatkowe informacje

Po więcej przepisów wejdź na stronę www.wkuchnizwedlem.wedel.pl


Oświadczenia żywieniowe

Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu.


Informacje dot. stylu życia

O obniżonej zawartości tłuszczu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kakao

Wariant z Ghany ciemne

Produkty z kategorii Odtłuszczone

5.0
z 55 opinii
WEDEL Kakao ciemne z Ghany (o obniżonej zawartości tłuszczu) 180 g

WEDEL

Kakao ciemne z Ghany (o obniżonej zawartości tłuszczu)

180 g
88,83 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
5.0
z 42 opinii
WEDEL Kakao ciemne z Ghany (o obniżonej zawartości tłuszczu) 80 g

WEDEL

Kakao ciemne z Ghany (o obniżonej zawartości tłuszczu)

80 g
109,87 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027

Produkty marki WEDEL

5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 215 opinii
WEDEL Czekolada mocno gorzka 80% 80 g

WEDEL

Czekolada mocno gorzka 80%

80 g
99,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.9
z 77 opinii
WEDEL Czekolada biała 80 g

WEDEL

Czekolada biała

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 157 opinii
WEDEL Gorzka czekolada o smaku espresso 100 g

WEDEL

Gorzka czekolada o smaku espresso

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.8
z 68 opinii
WEDEL Czekolada gorzka z nadzieniem kokosowym 100 g

WEDEL

Czekolada gorzka z nadzieniem kokosowym

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.9
z 46 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem słony karmel 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem słony karmel

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store