Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Owoce sezonowe
Borówki
FRISCO ORGANIC Borówka amerykańska BIO
Borówka amerykańska BIO FRISCO ORGANIC 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 127 opinii

FRISCO ORGANIC Borówka amerykańska BIO

125 g
FRISCO ORGANIC
Peru

Cena23,99 zł
191,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
127 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
10%
3
2%
2
1%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Stosunek jakości i ilości do ceny
18.11.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Mrozone lepsze.
01.05.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️Borówki były duże, słodkie i smaczne. Dziękuję.
17.03.2025
0
0
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
niektóre były bardzo miękkie
09.12.2024
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Czasem trochę spleśniał i gorzkie, ale przeważnie bardzo smaczne
13.11.2024
0
0
Anelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Borówki prawie bez smaku i aromatu.
30.10.2024
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
nie były swieze i szybko spleśniały
13.06.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne borówki
27.05.2024
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostałem zgniłe owoce,zdjęcia prześlę w osobnym pliku
01.04.2024
1
0
Oxana
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione jagody
06.03.2024
0
0
joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
11.01.2024
0
0
joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Coś dla zdrowia
11.12.2023
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakowite
16.05.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny dodatek do owsianki lub jogurtu
10.05.2023
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość i wygląd w porządku.
02.04.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Słodkie i świeże borówki
16.07.2022
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko OK
03.07.2022
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
średnia jakość
28.05.2022
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Piękny kolor i soczysty środek. Brawo za świeżość i jakość. Solidnie zabezpieczone, dotarły w jednym kawałku. Doskonała porcja smacznych owoców.
11.04.2022
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakuje dobrze, super dodatek do wielu potraw. Słodko-kwaśne nuty, bardzo soczyste. Idealne jakościowo. Starannie zapakowane, nic się nie uszkodziło.
22.03.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
191,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
5902983786177
Cena za kg:
191,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
5902983786177

Produkty z kategorii Borówki

4.8
z 1086 opinii
FRISCO FRESH Borówka amerykańska opakowanie 250 g

FRISCO FRESH

Borówka amerykańska opakowanie

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.8
z 224 opinii
BERRY TRADE Borówka amerykańska - shaker 300 g

BERRY TRADE

Borówka amerykańska - shaker

300 g
73,30 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
BERRY TRADE Borówki Pandy Pychotki 150 g

BERRY TRADE

Borówki Pandy Pychotki

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 141 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 118 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 134 opinii
FRISCO ORGANIC Cukinia BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Cukinia BIO

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Włoszczyzna BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Włoszczyzna BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 188 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory cherry na gałązce świeże BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory cherry na gałązce świeże BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.7
z 58 opinii
FRISCO ORGANIC Kapusta biała BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Kapusta biała BIO

1 kg
10,99 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store