Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Owoce sezonowe
Borówki
FRISCO FRESH Borówka amerykańska opakowanie
Borówka amerykańska opakowanie FRISCO FRESH 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 1086 opinii

FRISCO FRESH Borówka amerykańska opakowanie

250 g
FRISCO FRESH
Polska

Cena19,99 zł
79,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
1087 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
10%
3
2%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dzieci bardzo lubią
23.09.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre i tyle bez komentarza👍️
29.08.2026
1
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
borowki chyaba mieszane bo pol slodkie a pol kwas
24.07.2026
1
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
do ostatniego owocu słodziutkie i duże
05.07.2026
1
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Część borówek była spleśniała
04.05.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
03.05.2026
1
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
01.04.2026
1
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Zdrowe , smaczne i czyste
01.04.2026
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
brak smaku
26.03.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku
10.02.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
troche drogie, ale kupuję bo bardzo lubię i pomaga mi na oczy💯
31.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostałam bardzo brzydkie borówki częściowo rozgniecione
30.01.2026
1
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
19.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
No już niestety obecnie kwaśnawe
18.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Kwaśne
04.12.2025
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥👍️👍️
03.12.2025
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Gdy spanie na ubranie — nie zapomnisz o plamie, Borówka na koszuli zostawi swe znamie.
18.11.2025
1
1
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Borówka wysokiej klasy.
14.11.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładne, smaczne.
25.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Słodkie... Przynajmniej takie mi się ostatnio trafiały. Ale opakowanie koszmarne... Często przyjeżdżają rozsypane 😔
11.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
BERRITUM SPÓŁKA Z OG
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222988200015
Cena za kg:
79,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BERRITUM SPÓŁKA Z OG
EAN:
1222988200015

Produkty z kategorii Borówki

4.8
z 1086 opinii
FRISCO FRESH Borówka amerykańska opakowanie 250 g

FRISCO FRESH

Borówka amerykańska opakowanie

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.8
z 224 opinii
BERRY TRADE Borówka amerykańska - shaker 300 g

BERRY TRADE

Borówka amerykańska - shaker

300 g
73,30 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
BERRY TRADE Borówki Pandy Pychotki 150 g

BERRY TRADE

Borówki Pandy Pychotki

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store