Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

KAMIS

KAMIS

Przyprawy i musztardy Kamis to wysoko cenione przez Polaków produkty i jednocześnie lider na rynku. Historia sięga aż 1991 roku, kiedy powstała firma.
Składniki, z których powstają aromatyczne przyprawy i musztardy dodawane przez nas do pysznych dań, przechodzą kilka milionów badań i analiz rocznie.

ProduktyKAMISwe Frisco.pl


5.0
z 19 opinii
KAMIS Zioła sycylijskie - mieszanka przyprawowa 10 g

KAMIS

Zioła sycylijskie - mieszanka przyprawowa

10 g
319,00 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028

4.9
z 35 opinii
KAMIS Pieprz cytrynowy 16 g

KAMIS

Pieprz cytrynowy

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029

5.0
z 22 opinii
KAMIS Pieprz ziołowy 15 g

KAMIS

Pieprz ziołowy

15 g
172,67 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2029

5.0
z 4 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem 30 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029

4.9
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do kaczki 30 g

KAMIS

Przyprawa do kaczki

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2029

5.0
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do karpia 30 g

KAMIS

Przyprawa do karpia

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2028

4.9
z 17 opinii
KAMIS Chai Latte - przyprawa do kawy 20 g

KAMIS

Chai Latte - przyprawa do kawy

20 g
187,50 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028

5.0
z 24 opinii
KAMIS Zioła do sałatek z dodatkiem warzyw 10 g

KAMIS

Zioła do sałatek z dodatkiem warzyw

10 g
319,00 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029

5.0
z 14 opinii
KAMIS Suszone pomidory z chili 15 g

KAMIS

Suszone pomidory z chili

15 g
250,00 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027

4.8
z 4 opinii
KAMIS Przyprawa do pierniczków 15 g

KAMIS

Przyprawa do pierniczków

15 g
250,00 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2028

5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027

5.0
z 10 opinii
KAMIS Drożdże suszone (6 sasz. x 8g) 48 g

KAMIS

Drożdże suszone (6 sasz. x 8g)

48 g
187,29 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027

4.9
z 19 opinii
Nowość
KAMIS Cukier z wanilią 12 g

KAMIS

Cukier z wanilią

12 g
332,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027

4.9
z 15 opinii
KAMIS Soda oczyszczona 40 g

KAMIS

Soda oczyszczona

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2028

5.0
z 2 opinii
KAMIS Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix 55 g

KAMIS

Posypka dekoracyjna cukrowa - niebieski mix

55 g
181,64 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026

5.0
z 2 opinii
KAMIS Przepis na... Penne w sosie pomidorowym z mozzarellą 35 g

KAMIS Przepis na...

Penne w sosie pomidorowym z mozzarellą

35 g
142,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027

5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027

4.8
z 4 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2027

5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka po toskańsku z suszonymi pomidorami 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka po toskańsku z suszonymi pomidorami

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2027

5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami 35 g

KAMIS Przepis na...

Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami

35 g
142,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2027

5.0
z 4 opinii
KAMIS Przepis na... Makaron z kurczakiem w sosie curry 30 g

KAMIS Przepis na...

Makaron z kurczakiem w sosie curry

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027

5.0
z 28 opinii
KAMIS Przyprawa do indyka 20 g

KAMIS

Przyprawa do indyka

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2029

5.0
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do karkówki z czosnkiem i kolendrą 70 g

KAMIS

Przyprawa do karkówki z czosnkiem i kolendrą

70 g
61,29 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027

4.9
z 38 opinii
KAMIS Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix) 15 g

KAMIS

Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix)

15 g
346,00 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027

5.0
z 11 opinii
Nowość
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka czosnkowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka czosnkowa

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2027

5.0
z 17 opinii
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka serowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka serowa

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028

5.0
z 9 opinii
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka paprykowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka paprykowa

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028

4.9
z 8 opinii
KAMIS Chrupiący schabowy - panierka klasyczna 70 g

KAMIS

Chrupiący schabowy - panierka klasyczna

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027

5.0
z 13 opinii
KAMIS Nuggetsy - panierka klasyczna 70 g

KAMIS

Nuggetsy - panierka klasyczna

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027

5.0
z 4 opinii
KAMIS Mix do śmietany 9 g

KAMIS

Mix do śmietany

9 g
221,11 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
12
Kamis przez wiele lat swojej działalności opracował czysty, naturalny i w pełni bezpieczny system pasteryzacji parowej ziół i przypraw. Dzięki temu procesowi składniki podczas przetwarzania nie tracą nic na jakości, zachowują swój smak, aromat oraz wszelkie właściwości.
Kamis oferuje szeroką gamę przypraw, fixów, marynat, musztard, sosów.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store