Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Napoje mleczne i kefir
Kefir
ROBICO Kefir tradycyjny 1,5%
Kefir tradycyjny 1,5% ROBICO 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 240 opinii

ROBICO Kefir tradycyjny 1,5%

250 g
ROBICO

Cena2,55 zł
10,20 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jest wytwarzany zgodnie z tradycyjną recepturą. Proces jego dojrzewania i fermentacji zachodzi osobno w każdej zamkniętej butelce.


ROBICO Kefir tradycyjny 1,5%


Produkt dostępny
Data przydatności: około 18 dni
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
180.00 kJ
2.1%
Wartość energetyczna (kcal)
43.00 kcal
2.2%
Tłuszcz (g)
1.50 g
2.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.00 g
5.0%
Węglowodany (g)
4.20 g
1.6%
w tym cukry (g)
4.20 g
4.7%
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
240 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
uratowały mój żołądek
18.01.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeden z lepszych na rynku.
16.12.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja "szczera opinia" jest taka, że fatalnie się otwiera. Sam kefir - w porządku.
22.09.2025
1
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny i dobrej jakości kefir, poręczna, jednorazowa wielkość
23.08.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry kefir, wygodny pojemnik
15.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry smak.
28.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
10,20 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
ROBICO
Marka:
ROBICO
EAN:
5908312380184
Cena za kg:
10,20 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
ROBICO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROBICO
EAN:
5908312380184

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed spożyciem


Przechowywanie

Temperatura przechowywania: od 2°C do 8°C


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Robico


Marka standaryzowana

MarkaRobico

Opis produktu

Jest wytwarzany zgodnie z tradycyjną recepturą. Proces jego dojrzewania i fermentacji zachodzi osobno w każdej zamkniętej butelce.


O marce

Ten smak Robicolosalną różnicę


Dodatkowe informacje

wielka orkiestra świątecznej pomocy Program Policz się z Cukrzycą Wymienniki na 100 g WW 0,4 WBT 0,3 WBZ 0,3 WT 0,2


Pochodzenie

Produkt polski


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kefir

Wariant 1,5%

Produkty z kategorii Kefir

5.0
z 60 opinii
ACTIVIA Kefir truskawka 280 g

ACTIVIA

Kefir truskawka

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 59 opinii
ACTIVIA Kefir naturalny 280 g

ACTIVIA

Kefir naturalny

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 299 opinii
ROBICO Kefir bez laktozy z probiotykiem 1,5% 400 g

ROBICO

Kefir bez laktozy z probiotykiem 1,5%

400 g
9,22 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 526 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 1,5% 400 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 1,5%

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 68 opinii
ACTIVIA Kefir mango 280 g

ACTIVIA

Kefir mango

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 240 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 1,5% 250 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 1,5%

250 g
10,20 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 391 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 1 kg

KANKA

Kefir naturalny 2%

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 341 opinii
OSM ŁOWICZ Kefir Łowicki 400 g

OSM ŁOWICZ

Kefir Łowicki

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 193 opinii
KRASNYSTAW Kefir luksusowy 250 g

KRASNYSTAW

Kefir luksusowy

250 g
7,80 zł/kg
Cena1,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 161 opinii
MILKO Kefir naturalny 330 ml

MILKO

Kefir naturalny

330 ml
10,15 zł/l
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 253 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 400 g

KANKA

Kefir naturalny 2%

400 g
5,63 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 115 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny rodzinny 1,5% 900 g

ROBICO

Kefir tradycyjny rodzinny 1,5%

900 g
7,54 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 84 opinii
ŁACIATY Protein+ Kefir pitny naturalny 360 g

ŁACIATY Protein+

Kefir pitny naturalny

360 g
11,08 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 107 opinii
BAKOMA Kefir naturalny 370 g

BAKOMA

Kefir naturalny

370 g
13,49 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 165 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 2,0% (w szkle) 280 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 2,0% (w szkle)

280 g
14,25 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 122 opinii
KRASNYSTAW Kefir luksusowy 400 g

KRASNYSTAW

Kefir luksusowy

400 g
8,38 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 283 opinii
MILKO Kefir naturalny 1 l

MILKO

Kefir naturalny

1 l
6,85 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 124 opinii
MLEKPOL Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu 330 ml

MLEKPOL

Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu

330 ml
11,18 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
MALUTA Ayran - napój turecki na bazie mleka fermentowanego 330 g

MALUTA

Ayran - napój turecki na bazie mleka fermentowanego

330 g
10,15 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 44 opinii
TURKISH STYLE Ayran napój na bazie jogurtu z solą 250 ml

TURKISH STYLE

Ayran napój na bazie jogurtu z solą

250 ml
9,80 zł/l
Cena2,45 zł
Do koszyka
4.9
z 181 opinii
MLEKOVITA Kefir naturalny BIO 375 g

MLEKOVITA

Kefir naturalny BIO

375 g
9,57 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 14 opinii
MÜLLER Ayran Napój mleczny na bazie jogurtu 500 g

MÜLLER

Ayran Napój mleczny na bazie jogurtu

500 g
8,98 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 59 opinii
MLEKPOL Kefir sokólski 400 g

MLEKPOL

Kefir sokólski

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 13 opinii
DIETAN Ayran - napój turecki (na bazie mleka fermentowanego) 500 ml

DIETAN

Ayran - napój turecki (na bazie mleka fermentowanego)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.7
z 11 opinii
MENIKIO Kefir kozi gęsty BIO 200 g

MENIKIO

Kefir kozi gęsty BIO

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ROBICO

5.0
z 299 opinii
ROBICO Kefir bez laktozy z probiotykiem 1,5% 400 g

ROBICO

Kefir bez laktozy z probiotykiem 1,5%

400 g
9,22 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 526 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 1,5% 400 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 1,5%

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 115 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny rodzinny 1,5% 900 g

ROBICO

Kefir tradycyjny rodzinny 1,5%

900 g
7,54 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 165 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 2,0% (w szkle) 280 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 2,0% (w szkle)

280 g
14,25 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 152 opinii
ROBICO Maślanka naturalna 400 g

ROBICO

Maślanka naturalna

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store