Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Dania gotowe
Makarony z sosem
HORTEX Makaron na patelnię z sosem carbonara mrożony
Makaron na patelnię z sosem carbonara mrożony HORTEX 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

HORTEX Makaron na patelnię z sosem carbonara mrożony

450 g
HORTEX

Cena14,69 zł
32,64 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Proste przygotowanie!


HORTEX Makaron na patelnię z sosem carbonara mrożony


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
HORTEX Makaron na patelnię z sosem szpinakowym mrożony
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
462.00 kJ
5.5%
Wartość energetyczna (kcal)
110.00 kcal
5.5%
Tłuszcz (g)
4.40 g
6.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.10 g
10.5%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
2.70 g
3.0%
Błonnik (g)
1.70 g
Białko (g)
3.80 g
7.6%
Sól (g)
0.42 g
7.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Oliwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.01.2026
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
Illia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2025
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,64 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
HORTEX
EAN:
5900477010975
Cena za kg:
32,64 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5900477010975

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci zamrożonej):

Na patelnię - 10 minut sposób przygotowania - bez rozmrażania Wystarczy tylko: 1. Otworzyć opakowanie. 2. Rozgrzać łyżkę oleju na patelni, wsypać zawartość opakowania. 3. Smażyć ok. 10 minut mieszając od czasu do czasu. 4. Podawać na gorąco.


Przygotowanie i stosowanie

Spożywać po obróbce termicznej


Przechowywanie

Chroń przed rozmrożeniem Nie zamrażać ponownie Sposób przechowywania (temperatura / okres przechowywania) * -6 °C - 1 dzień ** -12 °C - 2 tygodnie ***poniżej -18 °C - do daty podanej na opakowaniu Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Proste przygotowanie!


O marce

Hortex ... i gotowe!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Świderki na patelnię

Wariant z sosem à la carbonara

Produkty z kategorii Makarony z sosem

4.8
z 40 opinii

15% taniej

FROSTA Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami 450 g

FROSTA

Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 24 opinii

15% taniej

FROSTA Kluski z warzywami z sosem śmietankowym 450 g

FROSTA

Kluski z warzywami z sosem śmietankowym

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii

15% taniej

FROSTA Makaron tagliatelle z sosem szpinakowym 450 g

FROSTA

Makaron tagliatelle z sosem szpinakowym

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027
5.0
z 39 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem szpinakowym mrożony 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem szpinakowym mrożony

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.9
z 15 opinii
HORTEX Makaron na patelnię Gnocchi ze szpinakiem 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię Gnocchi ze szpinakiem

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 17 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem serowym mrożony 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem serowym mrożony

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
4.9
z 14 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem carbonara mrożony 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem carbonara mrożony

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym

450 g
29,98 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
HORTEX Danie gotowe paella z kurczakiem 450 g

HORTEX

Danie gotowe paella z kurczakiem

450 g
37,76 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027

Produkty marki HORTEX

4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 441 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 107 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 690 opinii
HORTEX Truskawki mrożone 450 g

HORTEX

Truskawki mrożone

450 g
26,64 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 278 opinii
HORTEX Maliny mrożone 280 g

HORTEX

Maliny mrożone

280 g
74,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store