Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mrożone
Dania gotowe
Makarony z sosem

Makarony z sosem

Wróć do Dania gotowe




4.8
z 40 opinii

15% taniej

FROSTA Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami 450 g

FROSTA

Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 24 opinii

15% taniej

FROSTA Kluski z warzywami z sosem śmietankowym 450 g

FROSTA

Kluski z warzywami z sosem śmietankowym

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 30 opinii

15% taniej

FROSTA Makaron tagliatelle z sosem szpinakowym 450 g

FROSTA

Makaron tagliatelle z sosem szpinakowym

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027

5.0
z 39 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem szpinakowym mrożony 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem szpinakowym mrożony

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027

4.9
z 14 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem carbonara mrożony 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem carbonara mrożony

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 17 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem serowym mrożony 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem serowym mrożony

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027

4.9
z 15 opinii
HORTEX Makaron na patelnię Gnocchi ze szpinakiem 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię Gnocchi ze szpinakiem

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 3 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym

450 g
29,98 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 3 opinii
HORTEX Danie gotowe paella z kurczakiem 450 g

HORTEX

Danie gotowe paella z kurczakiem

450 g
37,76 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store