Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Dania gotowe
Makarony z sosem
HORTEX Makaron na patelnię Gnocchi ze szpinakiem
Makaron na patelnię Gnocchi ze szpinakiem HORTEX 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 15 opinii

HORTEX Makaron na patelnię Gnocchi ze szpinakiem

450 g
HORTEX

Cena14,69 zł
32,64 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Proste przygotowanie!


Cechy

w środku saszetka z suszonymi pomidorami


HORTEX Makaron na patelnię Gnocchi ze szpinakiem


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027
Dostępne warianty
HORTEX Makaron na patelnię z sosem serowym mrożony
Pokaż wszystkie
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
476.00 kJ
5.7%
Wartość energetyczna (kcal)
113.00 kcal
5.7%
Tłuszcz (g)
2.40 g
3.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.10 g
5.5%
Węglowodany (g)
19.00 g
7.3%
w tym cukry (g)
3.80 g
4.2%
Błonnik (g)
1.40 g
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Sól (g)
0.79 g
13.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo szybki i smaczny obiad
27.07.2025
1
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Oliwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Asia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
1
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
1
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,64 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
HORTEX
EAN:
5900477015246
Cena za kg:
32,64 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5900477015246

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci zamrożonej):

Na patelnię - 10 minut sposób przygotowania - bez rozmrażania Wystarczy tylko: 1. Otworzyć opakowanie i wyjąć saszetkę z suszonymi pomidorami. 2. Na patelnię wsypać zawartość opakowania i dodać płatki suszonego pomidora z saszetki. 3. Smażyć około 10 minut na średnim ogniu, bez przykrycia, od czasu do czasu mieszając. 4. Podawać na gorąco.


Przechowywanie

Spożywać po obróbce termicznej Chronić przed rozmrożeniem Nie zamrażać powtórnie Sposób przechowywania (temperatura / okres przechowywania) *-6 °C 1 dzień **-12 °C 2 tygodnie ***poniżej -18 °C do daty podanej na opakowaniu Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Proste przygotowanie!


O marce

Hortex ... i gotowe! Polecamy również: Hortex Warzywa na patelnię z ziołami i papryką Hortex Danie gotowe w stylu chińskim


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Gnocchi na patelnię

Wariant ze szpinakiem i sosem

Produkty z kategorii Makarony z sosem

4.8
z 40 opinii

15% taniej

FROSTA Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami 450 g

FROSTA

Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 24 opinii

15% taniej

FROSTA Kluski z warzywami z sosem śmietankowym 450 g

FROSTA

Kluski z warzywami z sosem śmietankowym

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii

15% taniej

FROSTA Makaron tagliatelle z sosem szpinakowym 450 g

FROSTA

Makaron tagliatelle z sosem szpinakowym

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027
5.0
z 39 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem szpinakowym mrożony 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem szpinakowym mrożony

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.9
z 15 opinii
HORTEX Makaron na patelnię Gnocchi ze szpinakiem 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię Gnocchi ze szpinakiem

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 17 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem serowym mrożony 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem serowym mrożony

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
4.9
z 14 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem carbonara mrożony 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem carbonara mrożony

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym

450 g
29,98 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
HORTEX Danie gotowe paella z kurczakiem 450 g

HORTEX

Danie gotowe paella z kurczakiem

450 g
37,76 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027

Produkty marki HORTEX

4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 440 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 107 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 690 opinii
HORTEX Truskawki mrożone 450 g

HORTEX

Truskawki mrożone

450 g
26,64 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 278 opinii
HORTEX Maliny mrożone 280 g

HORTEX

Maliny mrożone

280 g
74,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store