Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka nadziewane
Mini wypieki
7 DAYS Doub!e Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym
Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym Doub!e Max 7 DAYS 110g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 87 opinii

7 DAYS Doub!e Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym

110 g
7 DAYS

Frisco poleca
Cena3,79 zł
34,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Szukasz czegoś słodkiego na przerwę? 7Days Double Super Max, rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowo-wiśniowym to pyszna przekąska dla miłośników słodkich smaków. Jego delikatne i puszyste ciasto francuskie skrywa bogate, aksamitne nadzienie, które wprost rozpływa się w ustach. Dzięki poręcznemu opakowaniu, możesz cieszyć się jego smakiem w dowolnym miejscu: w pracy czy podczas podróży. Doskonale sprawdzi się jako szybka przekąska w ciągu dnia, dostarczając chwilę słodkiej przyjemności. Podziel się nim z bliskimi lub zachowaj całą przyjemność dla siebie! 7Days to puszysty rogalik z aksamitnym nadzieniem - przekąska, którą warto mieć pod ręką, gdy zgłodniejesz 7Days Double Super Max to puszysty rogalik z francuskiego ciasta, z nadzieniem o smaku waniliowo-wiśniowym. Delikatne, francuskie ciasto i aksamitne nadzienie sprawiają, że każdy kęs rozpływa się w ustach. Większy format Super Max sprawia, że rogalik cieszy dłużej i jest doskonałą przekąską na drugie śniadanie lub słodką przerwę w ciągu dnia. Opakowanie pozwala zachować świeżość rogalika, dzięki czemu smakuje doskonale przez długi czas. Zabierz go ze sobą do pracy lub na wycieczkę, gdziekolwiek tylko chcesz! Możesz cieszyć się nim samemu lub podzielić się smakiem z bliskimi. Smaczna przekąska pod ręką gdy zgłodniejesz!


7 DAYS Doub!e Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym


Produkt dostępny
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1815.00 kJ
21.6%
Wartość energetyczna (kcal)
435.00 kcal
21.8%
Tłuszcz (g)
25.00 g
35.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
13.00 g
65.0%
Węglowodany (g)
46.00 g
17.7%
w tym cukry (g)
20.00 g
22.2%
Błonnik (g)
1.50 g
Białko (g)
5.40 g
10.8%
Sól (g)
0.46 g
7.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
87 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
8%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna słodycz.
08.05.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Trafiłam na mocno wypieczony a poza tym jak dla mnie trochę za słodki.
07.06.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zwykle super
15.12.2023
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre rogale
20.09.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo treściwy rogalik z pysznym nadzieniem o dwóch smakach
01.08.2023
0
0
Ryszarda
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakosc dobra ,swierzy
22.07.2023
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze dobre.
19.07.2023
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
uwielbiam je
08.07.2023
0
0
Jaroslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
W podróż w sam raz.
17.06.2023
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko jak należy, termin, jakość
09.01.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale
08.01.2023
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Takie jak zawsze
25.12.2022
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
21.11.2022
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
12.10.2022
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Pierwsza klasa, apetyczne i smaczne.
02.10.2022
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt świeży
14.09.2022
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże
02.09.2022
0
0
andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Markowe ...
16.08.2022
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyważony smak, pachnie świeżością. Warto wrzucić do koszyka. Wypieki i inne produkty są smaczne.
14.06.2022
0
0
Kacper
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zawsze bardzo dobre
21.05.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
110 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
7 DAYS
EAN:
5201360532506
Cena za kg:
34,45 zł/kg
Waga:
110 g
Marka:
7 DAYS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5201360532506

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

7days


Marka standaryzowana

Marka7 Days

Opis produktu

Szukasz czegoś słodkiego na przerwę? 7Days Double Super Max, rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowo-wiśniowym to pyszna przekąska dla miłośników słodkich smaków. Jego delikatne i puszyste ciasto francuskie skrywa bogate, aksamitne nadzienie, które wprost rozpływa się w ustach. Dzięki poręcznemu opakowaniu, możesz cieszyć się jego smakiem w dowolnym miejscu: w pracy czy podczas podróży. Doskonale sprawdzi się jako szybka przekąska w ciągu dnia, dostarczając chwilę słodkiej przyjemności. Podziel się nim z bliskimi lub zachowaj całą przyjemność dla siebie! 7Days to puszysty rogalik z aksamitnym nadzieniem - przekąska, którą warto mieć pod ręką, gdy zgłodniejesz 7Days Double Super Max to puszysty rogalik z francuskiego ciasta, z nadzieniem o smaku waniliowo-wiśniowym. Delikatne, francuskie ciasto i aksamitne nadzienie sprawiają, że każdy kęs rozpływa się w ustach. Większy format Super Max sprawia, że rogalik cieszy dłużej i jest doskonałą przekąską na drugie śniadanie lub słodką przerwę w ciągu dnia. Opakowanie pozwala zachować świeżość rogalika, dzięki czemu smakuje doskonale przez długi czas. Zabierz go ze sobą do pracy lub na wycieczkę, gdziekolwiek tylko chcesz! Możesz cieszyć się nim samemu lub podzielić się smakiem z bliskimi. Smaczna przekąska pod ręką gdy zgłodniejesz!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Rogalik

Wariant Wanilia Z Kwaśną Wiśnią

Produkty z kategorii Mini wypieki

4.9
z 9 opinii

24% taniej

7 DAYS Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g 185 g

7 DAYS

Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g

185 g
42,65 zł/kg
Cena promocyjna7,89 zł
10,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 185 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem kakaowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem kakaowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 87 opinii
7 DAYS Doub!e Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym 110 g

7 DAYS Doub!e Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 163 opinii
7 DAYS Croissant z nadzieniem kakaowym 60 g

7 DAYS

Croissant z nadzieniem kakaowym

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
NICK'S Babeczki o smaku czekoladowym z nadzieniem z masła orzechowego 30 g

NICK'S

Babeczki o smaku czekoladowym z nadzieniem z masła orzechowego

30 g
245,00 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2027
4.9
z 263 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem kakaowym 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem kakaowym

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
ANTICO BORGO Ciastka sfogliatine z ciasta francuskiego z glazurą cukrową 135 g

ANTICO BORGO

Ciastka sfogliatine z ciasta francuskiego z glazurą cukrową

135 g
58,44 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 3 opinii
FARMO Ciasteczka brownie czekoladowe bezglutenowe 200 g

FARMO

Ciasteczka brownie czekoladowe bezglutenowe

200 g
96,95 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
BONOMI Ciasteczka Sfogliatine z cukrem 135 g

BONOMI

Ciasteczka Sfogliatine z cukrem

135 g
61,41 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

Produkty marki 7 DAYS

4.9
z 9 opinii

24% taniej

7 DAYS Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g 185 g

7 DAYS

Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g

185 g
42,65 zł/kg
Cena promocyjna7,89 zł
10,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 185 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem kakaowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem kakaowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 163 opinii
7 DAYS Croissant z nadzieniem kakaowym 60 g

7 DAYS

Croissant z nadzieniem kakaowym

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem kakaowym 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem kakaowym

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store