Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka nadziewane
Mini wypieki
7 DAYS Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g
Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g 7 DAYS 185g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

24% taniej

4.9
z 9 opinii

7 DAYS Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g

185 g
7 DAYS
Polska

Cena promocyjna7,89 zł
42,65 zł/kg
10,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (24% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1897.00 kJ
22.6%
Wartość energetyczna (kcal)
455.00 kcal
22.8%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
43.00 g
16.5%
w tym cukry (g)
18.00 g
20.0%
Błonnik (g)
1.90 g
Białko (g)
5.50 g
11.0%
Sól (g)
0.57 g
9.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Yauheniya
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,65 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
185 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
7 DAYS
EAN:
7622202319402
Cena za kg:
42,65 zł/kg
Waga:
185 g
Marka:
7 DAYS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7622202319402

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

7days


Marka standaryzowana

Marka7 Days

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Rogalik

Wariant Kakao

Produkty z kategorii Mini wypieki

4.9
z 9 opinii

24% taniej

7 DAYS Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g 185 g

7 DAYS

Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g

185 g
42,65 zł/kg
Cena promocyjna7,89 zł
10,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 185 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem kakaowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem kakaowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 88 opinii
7 DAYS Doub!e Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym 110 g

7 DAYS Doub!e Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
NICK'S Babeczki o smaku czekoladowym z nadzieniem z masła orzechowego 30 g

NICK'S

Babeczki o smaku czekoladowym z nadzieniem z masła orzechowego

30 g
245,00 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2027
4.9
z 163 opinii
7 DAYS Croissant z nadzieniem kakaowym 60 g

7 DAYS

Croissant z nadzieniem kakaowym

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem kakaowym 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem kakaowym

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
ANTICO BORGO Ciastka sfogliatine z ciasta francuskiego z glazurą cukrową 135 g

ANTICO BORGO

Ciastka sfogliatine z ciasta francuskiego z glazurą cukrową

135 g
58,44 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 3 opinii
FARMO Ciasteczka brownie czekoladowe bezglutenowe 200 g

FARMO

Ciasteczka brownie czekoladowe bezglutenowe

200 g
96,95 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
BONOMI Ciasteczka Sfogliatine z cukrem 135 g

BONOMI

Ciasteczka Sfogliatine z cukrem

135 g
61,41 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

Produkty marki 7 DAYS

4.9
z 185 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem kakaowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem kakaowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 88 opinii
7 DAYS Doub!e Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym 110 g

7 DAYS Doub!e Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 163 opinii
7 DAYS Croissant z nadzieniem kakaowym 60 g

7 DAYS

Croissant z nadzieniem kakaowym

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem kakaowym 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem kakaowym

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store