Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka nadziewane
Mini wypieki
7 DAYS Croissant z nadzieniem kakaowym
Croissant z nadzieniem kakaowym 7 DAYS 60g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 163 opinii

7 DAYS Croissant z nadzieniem kakaowym

60 g
7 DAYS

Cena2,99 zł
49,83 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Rogalik kakaowy 7 Days to pyszna przekąska, doskonała do pracy lub szkoły. Jest szczelnie zapakowany, dzięki czemu zachowuje świeżość i smak, dodatkowo nie musimy tracić czasu na pakowanie drugiego śniadania, czy to dla siebie, czy dziecka. Rogalik wypełniony jest kakaowym kremem, który zachwyci nawet najbardziej wymagającego łasucha.

7 Days to posiłek, który możemy mieć zawsze przy sobie i cieszyć się nim o każdej porze dnia. Wspaniale zaspokaja głód, doda też energii potrzebnej do wykonywania codziennych obowiązków.

Dlaczego warto wybrać Rogalik kakaowy 7 Days?

  • Opakowanie zapewnia świeżość i idealny smak
  • Kakaowy krem to świetne rozwiązanie dla smakoszy słodyczy
  • To wartościowy posiłek, który możemy zjeść o każdej porze

7 DAYS Croissant z nadzieniem kakaowym


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1890.00 kJ
22.5%
Wartość energetyczna (kcal)
453.00 kcal
22.7%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
43.00 g
16.5%
w tym cukry (g)
17.00 g
18.9%
Błonnik (g)
1.90 g
Białko (g)
5.60 g
11.2%
Sól (g)
0.59 g
9.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
163 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
10%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne na długo starczają
18.09.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
08.08.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze smaczne.
08.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
💯👍️😄
20.03.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Odpowiednia ilość dobrego kremu do wypieku. Jak dla mnie w rozmiarze XXL są za słodkie.
20.02.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Konkretna godzina dostawy. Bardzo miły dostawca. Skontaktował się ze mną by poinformować że będzie wcześniej
07.03.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna, szybka przekąska
17.09.2023
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Superowe
05.08.2023
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez zarzutów
09.01.2023
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra przekąska na drogę.
03.01.2023
1
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko idealnie
30.11.2022
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Słaby skład. Smak nie porwał.
18.09.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok. Dobra cena
10.09.2022
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię 👍
07.09.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
21.08.2022
0
0
Maksymilian
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny rogalik, klasyk
17.07.2022
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny
29.06.2022
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Prawidłowo opakowane produkty, mogę pochwalić.
21.06.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny i dobry na wycieczki dla dzieci.
17.06.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyroby są smaczne, dobre jakościowo, rekomenduję.
28.05.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,83 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
60 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
7 DAYS
EAN:
5201360521210
Cena za kg:
49,83 zł/kg
Waga:
60 g
Marka:
7 DAYS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5201360521210

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

STORE IN COOL DRY PLACE


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

7days


Marka standaryzowana

Marka7 Days

Opis produktu

Szukasz czegoś słodkiego na przerwę? 7Days, rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem kakaowym, to pyszna przekąska dla miłośników słodkich smaków. Jego delikatne i puszyste ciasto francuskie skrywa bogate, aksamitne nadzienie, które wprost rozpływa się w ustach. Dzięki poręcznemu opakowaniu, możesz cieszyć się jego smakiem w dowolnym miejscu: w pracy czy podczas podróży. Doskonale sprawdzi się jako szybka przekąska w ciągu dnia, dostarczając chwilę słodkiej przyjemności. Podziel się nim z bliskimi lub zachowaj całą przyjemność dla siebie! 7Days to puszysty rogalik z aksamitnym nadzieniem - przekąska, którą warto mieć pod ręką, gdy zgłodniejesz 7Days to puszysty rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem kakaowym. Aksamitne nadzienie o smaku kakaowym doskonale komponuje się z delikatnym ciastem. Rozpływa się w ustach - miękka struktura ciasta i aksamitne nadzienie zapewniają wyjątkowe doznania smakowe. Idealna przekąska w ciągu dnia - świetny wybór na drugie śniadanie, popołudniową przerwę w pracy lub szybki deser. Poręczne opakowanie - łatwo zabierzesz go ze sobą do pracy, na uczelnię czy w podróż. Opakowanie pozwala zachować świeżość rogalika, dzięki czemu smakuje doskonale przez długi czas. Smaczna przekąska pod ręką, gdy zgłodniejesz!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Rogalik

Wariant Kakao


O marce

Wypieczony w Polsce tradycyjną metodą pozwalającą utrzymywać naturalną świeżość i miękkość.

Pochodzenie

:Wyprodukowano w UE

Produkty z kategorii Mini wypieki

4.9
z 9 opinii

24% taniej

7 DAYS Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g 185 g

7 DAYS

Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g

185 g
42,65 zł/kg
Cena promocyjna7,89 zł
10,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 185 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem kakaowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem kakaowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 88 opinii
7 DAYS Doub!e Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym 110 g

7 DAYS Doub!e Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
NICK'S Babeczki o smaku czekoladowym z nadzieniem z masła orzechowego 30 g

NICK'S

Babeczki o smaku czekoladowym z nadzieniem z masła orzechowego

30 g
245,00 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2027
4.9
z 163 opinii
7 DAYS Croissant z nadzieniem kakaowym 60 g

7 DAYS

Croissant z nadzieniem kakaowym

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem kakaowym 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem kakaowym

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
ANTICO BORGO Ciastka sfogliatine z ciasta francuskiego z glazurą cukrową 135 g

ANTICO BORGO

Ciastka sfogliatine z ciasta francuskiego z glazurą cukrową

135 g
58,44 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 3 opinii
FARMO Ciasteczka brownie czekoladowe bezglutenowe 200 g

FARMO

Ciasteczka brownie czekoladowe bezglutenowe

200 g
96,95 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
BONOMI Ciasteczka Sfogliatine z cukrem 135 g

BONOMI

Ciasteczka Sfogliatine z cukrem

135 g
61,41 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

Produkty marki 7 DAYS

4.9
z 9 opinii

24% taniej

7 DAYS Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g 185 g

7 DAYS

Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g

185 g
42,65 zł/kg
Cena promocyjna7,89 zł
10,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 185 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem kakaowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem kakaowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 88 opinii
7 DAYS Doub!e Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym 110 g

7 DAYS Doub!e Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem kakaowym 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem kakaowym

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store