Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka nadziewane
Mini wypieki
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante
Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante 7 DAYS 185g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 61 opinii

7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante

185 g
7 DAYS

Cena7,79 zł
42,11 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Szukasz czegoś słodkiego na przerwę? 7Days Mini, rogaliki z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku spumante, to pyszna przekąska dla miłośników słodkich smaków. Ich delikatne i puszyste ciasto francuskie skrywa bogate, aksamitne nadzienie, które wprost rozpływa się w ustach. Dzięki poręcznemu opakowaniu, możesz cieszyć się ich smakiem w dowolnym miejscu: w pracy czy podczas podróży. Doskonale sprawdzą się jako szybka przekąska w ciągu dnia, dostarczając chwilę słodkiej przyjemności. Podziel się nimi z bliskimi lub zachowaj całą przyjemność dla siebie! 7Days to puszysty rogalik z aksamitnym nadzieniem - przekąska, którą warto mieć pod ręką, gdy zgłodniejesz 7Days Mini to puszyste mini rogaliki z ciasta francuskiego wypełnione aksamitnym nadzieniem o smaku spumante. Subtelny smak spumante w aksamitnym nadzieniu tworzy niepowtarzalne połączenie delikatności i słodyczy. Mini rozmiar sprawia, że są idealne do dzielenia się - świetne na imprezy, spotkania ze znajomymi lub rodzinne wieczory. Dzięki większemu opakowaniu możesz cieszyć się smakiem przez cały dzień lub podzielić się z innymi. Idealna przekąska podczas popołudniowej chwili wytchnienia. Smaczna przekąska pod ręką, gdy zgłodniejesz!


7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante


Produkt dostępny
Dostępne warianty
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem kakaowym
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1905.00 kJ
22.7%
Wartość energetyczna (kcal)
456.00 kcal
22.8%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
13.00 g
65.0%
Węglowodany (g)
46.00 g
17.7%
w tym cukry (g)
21.00 g
23.3%
Błonnik (g)
1.50 g
Białko (g)
6.30 g
12.6%
Sól (g)
0.64 g
10.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
61 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
7%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Są smaczne, ale ilość nadzienia jest w nich coraz mniejszą.
19.07.2024
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakowite ale pod względem wyglądu takie sobie.
14.06.2023
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne. Biorę kolejny raz. Lubie je
23.04.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
lubię go
17.04.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
19.03.2023
0
0
ELŻBIETA
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczności-wchodzą bez mydła :)
26.10.2022
1
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Co za zapach, co za smak. Najlepsze. Pyszności same się polecają. Lepiej się nie da, pakowanie w sam raz.
06.06.2022
1
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Sztywne opakowanie uchroniło zawartość przed zgnieceniem. Zamawiam te produkty regularnie, bardzo dobre. Jak to wszystko cudownie pachnie i smakuje.
25.04.2022
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaki, aromaty i wrażenia jak z dzieciństwa.
03.04.2022
0
0
Em
zweryfikowano
Zgłaszam
Co za zapach, co za smak. Najlepsze. Lubię takie opakowania. Super.
17.02.2022
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkty godne polecenia, pyszne. Pyszności same się polecają. W takim opakowaniu wszystko zachowało swój kształt i świeżość.
10.02.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
bez szału, sztuczność w pełnej krasie, ale nieźle nadają się jako szybka przekąska do kawy rano
30.01.2022
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok
20.01.2022
0
0
Balbina
zweryfikowano
Zgłaszam
Delikatesy prawdziwe, warto spróbować. Wyroby są smaczne, dobre jakościowo, rekomenduję. Profesjonalne opakowanie godne polecenia.
22.12.2021
0
0
zacheusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała jakość z polskiego sklepu. Warto kupić.
26.10.2021
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszności same się polecają.
05.10.2021
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Wiadomo - niezdrowe, ale smaczne ;-)
04.10.2021
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie jest estetyczne, trwałe i łatwe do otwarcia.
23.09.2021
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała jakość z polskiego sklepu. Warto kupić.
13.08.2021
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie dobrze zabezpiecza przed zgnieceniem. Te produkty są naprawdę najwyższej jakości, dlatego polecam.
22.07.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
185 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
7 DAYS
EAN:
5201360543601
Cena za kg:
42,11 zł/kg
Waga:
185 g
Marka:
7 DAYS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5201360543601

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

7days


Marka standaryzowana

Marka7 Days

Podmarka

Podmarka Mini


Opis produktu

Szukasz czegoś słodkiego na przerwę? 7Days Mini, rogaliki z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku spumante, to pyszna przekąska dla miłośników słodkich smaków. Ich delikatne i puszyste ciasto francuskie skrywa bogate, aksamitne nadzienie, które wprost rozpływa się w ustach. Dzięki poręcznemu opakowaniu, możesz cieszyć się ich smakiem w dowolnym miejscu: w pracy czy podczas podróży. Doskonale sprawdzą się jako szybka przekąska w ciągu dnia, dostarczając chwilę słodkiej przyjemności. Podziel się nimi z bliskimi lub zachowaj całą przyjemność dla siebie! 7Days to puszysty rogalik z aksamitnym nadzieniem - przekąska, którą warto mieć pod ręką, gdy zgłodniejesz 7Days Mini to puszyste mini rogaliki z ciasta francuskiego wypełnione aksamitnym nadzieniem o smaku spumante. Subtelny smak spumante w aksamitnym nadzieniu tworzy niepowtarzalne połączenie delikatności i słodyczy. Mini rozmiar sprawia, że są idealne do dzielenia się - świetne na imprezy, spotkania ze znajomymi lub rodzinne wieczory. Dzięki większemu opakowaniu możesz cieszyć się smakiem przez cały dzień lub podzielić się z innymi. Idealna przekąska podczas popołudniowej chwili wytchnienia. Smaczna przekąska pod ręką, gdy zgłodniejesz!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Rogalik

Wariant Szampański

Produkty z kategorii Mini wypieki

4.9
z 9 opinii

24% taniej

7 DAYS Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g 185 g

7 DAYS

Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g

185 g
42,65 zł/kg
Cena promocyjna7,89 zł
10,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 185 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem kakaowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem kakaowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 87 opinii
7 DAYS Doub!e Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym 110 g

7 DAYS Doub!e Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
NICK'S Babeczki o smaku czekoladowym z nadzieniem z masła orzechowego 30 g

NICK'S

Babeczki o smaku czekoladowym z nadzieniem z masła orzechowego

30 g
245,00 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2027
4.9
z 163 opinii
7 DAYS Croissant z nadzieniem kakaowym 60 g

7 DAYS

Croissant z nadzieniem kakaowym

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem kakaowym 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem kakaowym

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
ANTICO BORGO Ciastka sfogliatine z ciasta francuskiego z glazurą cukrową 135 g

ANTICO BORGO

Ciastka sfogliatine z ciasta francuskiego z glazurą cukrową

135 g
58,44 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 3 opinii
FARMO Ciasteczka brownie czekoladowe bezglutenowe 200 g

FARMO

Ciasteczka brownie czekoladowe bezglutenowe

200 g
96,95 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
BONOMI Ciasteczka Sfogliatine z cukrem 135 g

BONOMI

Ciasteczka Sfogliatine z cukrem

135 g
61,41 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

Produkty marki 7 DAYS

4.9
z 9 opinii

24% taniej

7 DAYS Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g 185 g

7 DAYS

Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g

185 g
42,65 zł/kg
Cena promocyjna7,89 zł
10,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 185 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem kakaowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem kakaowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 87 opinii
7 DAYS Doub!e Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym 110 g

7 DAYS Doub!e Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 163 opinii
7 DAYS Croissant z nadzieniem kakaowym 60 g

7 DAYS

Croissant z nadzieniem kakaowym

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem kakaowym 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem kakaowym

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store