Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

7 DAYS

7 DAYS

.

Produkty7 DAYSwe Frisco.pl


4.9
z 9 opinii

24% taniej

7 DAYS Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g 185 g

7 DAYS

Małe Croissant z nadzieniem kakaowym 5x37g

185 g
42,65 zł/kg
Cena promocyjna7,89 zł
10,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 185 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem kakaowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem kakaowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka

4.9
z 75 opinii
7 DAYS Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym 110 g

7 DAYS Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka

4.9
z 87 opinii
7 DAYS Doub!e Max Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym 110 g

7 DAYS Doub!e Max

Croissant z nadzieniem o smaku waniliowym i wiśniowym

110 g
34,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,79 zł
Do koszyka

4.9
z 163 opinii
7 DAYS Croissant z nadzieniem kakaowym 60 g

7 DAYS

Croissant z nadzieniem kakaowym

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.9
z 263 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem kakaowym 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem kakaowym

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka

4.9
z 61 opinii
7 DAYS Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante 185 g

7 DAYS

Mini Croissant z nadzieniem o smaku spumante

185 g
42,11 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store