Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Pozostałe
HORTEX Napój białe winogrona
Fasola Biała Canellini- Pudliszki
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 32 opinii

HORTEX Napój białe winogrona

1 l
HORTEX

Cena4,79 zł
4,79 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Napój z najlepszych i najsmaczniejszych owoców. W napojach Hortex przekazane są Tobie i Twoim najbliższym najcenniejsze dary - zdrowie i pewność dobrego smaku.
Pasteryzowany. Niegazowany.Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.

Cechy

źródło C witaminy

z zagęszczonego soku winogronowego


HORTEX Napój białe winogrona


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
85.00 kJ
1.0%
Wartość energetyczna (kcal)
20.00 kcal
1.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
5.00 g
1.9%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
6.00 mg
7.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
30.06.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubią go nawet dzieci
03.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2026
0
0
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2026
0
0
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Tamara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,79 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
HORTEX
EAN:
5900500024429
Cena za kg:
4,79 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900500024429

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem wstrząsnąć. Ewentualny osad oraz zmiana barwy są naturalne i nie stanowią wady. Przymocowana zakrętka! Otwieraj i zamykaj Bez przekręcania Po prostu unieś! Zamknij klik!


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na górze opakowania. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC Tetra Pak chroni to co dobre


Informacje producenta

Marka

HORTEX


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

FSC


Opis produktu

Bez dodatku substancji konserwujących. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Picie co najmniej 100 ml napoju dziennie pomaga osiągnąć korzystny efekt dla zdrowia.


Oświadczenia żywieniowe

źródło witaminy C


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój

Wariant winogrono


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Bez dodatku substancji konserwujących.


Dodatkowe informacje

Matka natura poleca Sok 100% tłoczony z jabłek Słuchaj Matki Natury, ona wie co dobre!

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 48 opinii
TYMBARK Jabłko mięta Napój 1 l

TYMBARK

Jabłko mięta Napój

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
TYMBARK Jabłko mięta Napój 250 ml

TYMBARK

Jabłko mięta Napój

250 ml
10,36 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
HORTEX Napój białe winogrona 1 l

HORTEX

Napój białe winogrona

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 46 opinii
TYMBARK Nektar Banan 1 l

TYMBARK

Nektar Banan

1 l
6,19 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 13 opinii
KUBUŚ Waterrr Napój o smaku jabłka 1.5 l

KUBUŚ Waterrr

Napój o smaku jabłka

1.5 l
3,13 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
TYMBARK Jabłko mięta Napój PET 500 ml

TYMBARK

Jabłko mięta Napój PET

500 ml
6,30 zł/l
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.6
z 5 opinii
GRANINI Napój brzoskwiniowy 1 l

GRANINI

Napój brzoskwiniowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
GRANINI Napój gruszkowy 1 l

GRANINI

Napój gruszkowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
HORTEX Nektar bananowy 1 l

HORTEX

Nektar bananowy

1 l
6,29 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
GRANINI Napój pomarańcza - mango 1 l

GRANINI

Napój pomarańcza - mango

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki HORTEX

4.9
z 440 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 107 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 75 opinii
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 132 opinii
HORTEX Gotowa zupa pomidorowa z makaronem 350 g

HORTEX

Gotowa zupa pomidorowa z makaronem

350 g
31,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 670 opinii
HORTEX Szpinak rozdrobniony mrożony 450 g

HORTEX

Szpinak rozdrobniony mrożony

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store