Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Pozostałe
TYMBARK Nektar Banan
Nektar Banan TYMBARK 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 46 opinii

TYMBARK Nektar Banan

1 l
TYMBARK
1 szt.6 szt.

Cena6,19 zł
6,19 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Źródło potasu. Szklanka zdrowia Ten nektar jest źródłem potasu K Potas wspiera pracę Twoich mięśni! Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia maja duże znaczenie dla zachowania zdrowia.


Cechy

źródło potasu

Polska Marka


TYMBARK Nektar Banan


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
TYMBARK Nektar pomarańcza
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
127.00 kJ
1.5%
Wartość energetyczna (kcal)
30.00 kcal
1.5%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
6.80 g
2.6%
w tym cukry (g)
6.80 g
7.6%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Potas (mg)
150.00 mg
7.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
46 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.02.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
6,19 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334013316
Cena za kg:
6,19 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334013316

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed otwarciem Użyte surowce mogą powodować powstanie naturalnego osadu.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: / Numer partii produkcyjnej (L): patrz nadruk w górnej części opakowania. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Informacje producenta

Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

MarkaTymbark

Opis produktu

Źródło potasu. Szklanka zdrowia Ten nektar jest źródłem potasu K Potas wspiera pracę Twoich mięśni! Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia maja duże znaczenie dla zachowania zdrowia.


Dodatkowe informacje

Zobowiązanie Tymbark Razem budujemy piłkarską reprezentację Polski! Od 2007 r. współtworzymy największy turniej piłkarski dla dzieci w Europie. www.zpodworkanastadion.pl Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku PZPN Sponsor główny Tymbark


Oświadczenia żywieniowe

źródło potasu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Nektar

Wariant banan

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 48 opinii
TYMBARK Jabłko mięta Napój 1 l

TYMBARK

Jabłko mięta Napój

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
TYMBARK Jabłko mięta Napój 250 ml

TYMBARK

Jabłko mięta Napój

250 ml
10,36 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
HORTEX Napój białe winogrona 1 l

HORTEX

Napój białe winogrona

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 46 opinii
TYMBARK Nektar Banan 1 l

TYMBARK

Nektar Banan

1 l
6,19 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 13 opinii
KUBUŚ Waterrr Napój o smaku jabłka 1.5 l

KUBUŚ Waterrr

Napój o smaku jabłka

1.5 l
3,13 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
TYMBARK Jabłko mięta Napój PET 500 ml

TYMBARK

Jabłko mięta Napój PET

500 ml
6,30 zł/l
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.6
z 5 opinii
GRANINI Napój brzoskwiniowy 1 l

GRANINI

Napój brzoskwiniowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
GRANINI Napój gruszkowy 1 l

GRANINI

Napój gruszkowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
HORTEX Nektar bananowy 1 l

HORTEX

Nektar bananowy

1 l
6,29 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
GRANINI Napój pomarańcza - mango 1 l

GRANINI

Napój pomarańcza - mango

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TYMBARK

4.9
z 61 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 240 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 30 opinii
TYMBARK Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami

170 g
23,47 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 414 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 160 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store