Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Pozostałe
GRANINI Napój brzoskwiniowy
Napój brzoskwiniowy GRANINI 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 5 opinii

GRANINI Napój brzoskwiniowy

1 l
GRANINI
Czechy
1 szt.6 szt.

Cena9,99 zł
9,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
GRANINI Napój gruszkowy
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
60%
4
40%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.09.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.06.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
MAGNESIA
Marka:
GRANINI
EAN:
8595723201473
Cena za kg:
9,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
GRANINI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MAGNESIA
EAN:
8595723201473

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 48 opinii
TYMBARK Jabłko mięta Napój 1 l

TYMBARK

Jabłko mięta Napój

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 46 opinii
TYMBARK Nektar Banan 1 l

TYMBARK

Nektar Banan

1 l
6,19 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
TYMBARK Jabłko mięta Napój 250 ml

TYMBARK

Jabłko mięta Napój

250 ml
10,36 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 7 opinii
TYMBARK Jabłko mięta Napój PET 500 ml

TYMBARK

Jabłko mięta Napój PET

500 ml
6,30 zł/l
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 13 opinii
KUBUŚ Waterrr Napój o smaku jabłka 1.5 l

KUBUŚ Waterrr

Napój o smaku jabłka

1.5 l
3,13 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.6
z 5 opinii
GRANINI Napój brzoskwiniowy 1 l

GRANINI

Napój brzoskwiniowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
GRANINI Napój gruszkowy 1 l

GRANINI

Napój gruszkowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
HORTEX Napój białe winogrona 1 l

HORTEX

Napój białe winogrona

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 11 opinii
HORTEX Nektar bananowy 1 l

HORTEX

Nektar bananowy

1 l
6,29 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
GRANINI Napój pomarańcza - mango 1 l

GRANINI

Napój pomarańcza - mango

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki GRANINI

5.0
z 3 opinii
GRANINI Napój gruszkowy 1 l

GRANINI

Napój gruszkowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
GRANINI Nektar pomarańczowy 1 l

GRANINI

Nektar pomarańczowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
GRANINI Napój pomarańcza - mango 1 l

GRANINI

Napój pomarańcza - mango

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
GRANINI Napój z różowego grejpfruta 1 l

GRANINI

Napój z różowego grejpfruta

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store