Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty sojowe
Tofu
WELL WELL Tofu miękkie naturalne
Tofu miękkie WELL WELL 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 22 opinii

WELL WELL Tofu miękkie naturalne

4 kg
WELL WELL
Czechy
1 szt.10 szt.

Cena129,90 zł
32,48 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Parametry
Cena za kg:
32,48 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
4 kg
Dostawca:
WELL WELL INVEST SPÓ
Marka:
WELL WELL
EAN:
5901473052693
Cena za kg:
32,48 zł/kg
Waga:
4 kg
Marka:
WELL WELL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WELL WELL INVEST SPÓ
EAN:
5901473052693

Produkty z kategorii Tofu

4.9
z 62 opinii
BIO PLANET Naturalne BIO tofu 200 g

BIO PLANET

Naturalne BIO tofu

200 g
32,45 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 97 opinii
POLSOJA Tofu naturalne 200 g

POLSOJA

Tofu naturalne

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
LUNTER Tofu marynowane w sosie sojowym 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w sosie sojowym

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LUNTER Tofu marynowane w teriyaki 180 g

LUNTER

Tofu marynowane w teriyaki

180 g
36,94 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
5.0
z 173 opinii
LUNTER Tofu wędzone 180 g

LUNTER

Tofu wędzone

180 g
34,72 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.9
z 145 opinii
LUNTER Tofu naturalne 180 g

LUNTER

Tofu naturalne

180 g
33,28 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
LUNTER Tofu Seafood 180 g

LUNTER

Tofu Seafood

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
Żółty Cesarz Tofu naturalne BIO 180 g

Żółty Cesarz

Tofu naturalne BIO

180 g
38,83 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
WELL WELL Tofu miękkie naturalne 400 g

WELL WELL

Tofu miękkie naturalne

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
POLSOJA Tofu wędzone 180 g

POLSOJA

Tofu wędzone

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
CLEARSPRING Tofu naturalne bezglutenowe BIO 300 g

CLEARSPRING

Tofu naturalne bezglutenowe BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 30 opinii
Żółty Cesarz Tofu wędzone BIO 160 g

Żółty Cesarz

Tofu wędzone BIO

160 g
53,06 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (naturalne)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LUNTER Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili) 300 g

LUNTER

Tofu sałatkowe w stylu greckim (łagodne chili)

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WELL WELL

4.9
z 64 opinii
WELL WELL Smalczyk z fasoli z jabłkiem 125 g

WELL WELL

Smalczyk z fasoli z jabłkiem

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
WELL WELL Wędlina roślinna łagodna 100 g

WELL WELL

Wędlina roślinna łagodna

100 g
78,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,89 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
WELL WELL Tofu miękkie naturalne 400 g

WELL WELL

Tofu miękkie naturalne

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
WELL WELL Hummus klasyczny z preclami 120 g

WELL WELL

Hummus klasyczny z preclami

120 g
66,58 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
WELL WELL Hummus sriracha z preclami 120 g

WELL WELL

Hummus sriracha z preclami

120 g
66,58 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
WELL WELL Wędlina roślinna podsuszana 90 g

WELL WELL

Wędlina roślinna podsuszana

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
WELL WELL Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami 125 g

WELL WELL

Pasta ze słonecznikiem i suszonymi pomidorami

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store