Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Podłogi
Uniwersalne
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml
Deser z koroną – Zott. Doskonałe połączenie czekolady z bitą śmietaną pysznie smakuje.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 68 opinii

AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml

12 l
AJAX
1 szt.12 szt.

Cena117,00 zł
9,75 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Płyn uniwersalny Ajax Floral Fiesta - wyjątkowo skutecznie czyści wszystkie powierzchnie w domu. Błyskawicznie przywraca czyszczonym miejscom blask, pozostawiając na długo przyjemny zapach konwalii. Jest naprawdę wydajny, stosuję się 2 nakrętki płynu na połowę wiadra wody (ok.5 l). Zawartość całej butelki Ajax Flora Fiesta wystarcza na około 25 myć. Polecany w szczególności do dużych i gładkich powierzchni, między innymi kafelek. Że jest to płyn do czyszczenia uniwersalny, to równie skutecznie usuwa zabrudzenia z kuchenki, zlewów, czy umywalki.

AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028
Dostępne warianty
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
9,75 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
12 l
Dostawca:
COLGATE
Marka:
AJAX
EAN:
4871478907105
Cena za kg:
9,75 zł/l
Pojemność:
12 l
Marka:
AJAX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
4871478907105

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Data ważności: 3 lata od daty produkcji na opakowaniu.

Przygotowanie i stosowanie

Rozcieńczony: duże powierzchnie Nierozcieńczony: trudne plamy


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Płyn czyszczący Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawiera Methylchloroisothiazolinone i Methylisothiazolinone. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.


Informacje producenta

Opis produktu

Neutralne pH - chroni delikatne powierzchnie (marmur, ceramika).

Cechy

z naturalnymi ekstraktami
wszystkie powierzchnie
24h+ naturalnej świeżości


Marka

Ajax


Marka standaryzowana

Marka:Ajax


Podmarka

Podmarka:Floral Fiesta

Produkty z kategorii Uniwersalne

4.9
z 12 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Animal Odor Control 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Animal Odor Control 1000ml

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2028
4.8
z 10 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Baking Soda 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Baking Soda 1000ml

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 19 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.9
z 68 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml

1 l
9,59 zł/l
Cena promocyjna9,59 zł
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 15 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 29 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
4.8
z 28 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 7 opinii
SANYTOL Płyn do mycia uniwersalny dezynfekujący Eukaliptus 1000ml 1 l

SANYTOL

Płyn do mycia uniwersalny dezynfekujący Eukaliptus 1000ml

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029
4.9
z 18 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Cytryna 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Cytryna 1000ml

1 l
6,39 zł/l
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
4.9
z 23 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 29 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Orchidei 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Orchidei 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
5.0
z 53 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2028
4.9
z 23 opinii
Nowość
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Wiosenny Bukiet 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Wiosenny Bukiet 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
4.9
z 19 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Konwaliowy 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Konwaliowy 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 27 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Mydło Marsylskie 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Mydło Marsylskie 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 33 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml

1 l
9,75 zł/l
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
5.0
z 1 opinii
SIDOLUX Zapas Płynu do czyszczenia uniwersalny Kwiat Japońskiej Wiśni 5000ml 5 l

SIDOLUX

Zapas Płynu do czyszczenia uniwersalny Kwiat Japońskiej Wiśni 5000ml

5 l
7,20 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 6 opinii
ACE Płyn do mycia podłóg Białe Piżmo 1 l

ACE

Płyn do mycia podłóg Białe Piżmo

1 l
10,99 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
5.0
z 1 opinii
ACE Płyn do podłóg Lawenda 1 l

ACE

Płyn do podłóg Lawenda

1 l
10,99 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
CLEANLUX Zmywacz do powłok nabłyszczonych 500ml 500 ml

CLEANLUX

Zmywacz do powłok nabłyszczonych 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2029

Produkty marki AJAX

4.9
z 68 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml

1 l
9,59 zł/l
Cena promocyjna9,59 zł
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 31 opinii
AJAX Żel do czyszczenia Łazienki 500ml 500 ml

AJAX

Żel do czyszczenia Łazienki 500ml

500 ml
21,18 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
4.9
z 22 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 29 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
4.8
z 28 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 14 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.7
z 17 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml

1 l
9,75 zł/l
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
4.9
z 42 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
5.0
z 12 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
AJAX Proszek do czyszczenia podwójnie wybielający 450 g

AJAX

Proszek do czyszczenia podwójnie wybielający

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2029
4.8
z 6 opinii
AJAX Strong&Safe Środek czyszczący uniweralny w sprayu 500 ml

AJAX Strong&Safe

Środek czyszczący uniweralny w sprayu

500 ml
31,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store