Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Podłogi
Uniwersalne
CLEANLUX Zmywacz do powłok nabłyszczonych 500ml
Zmywacz do Sidolux u CLEANLUX 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

CLEANLUX Zmywacz do powłok nabłyszczonych 500ml

500 ml
CLEANLUX
Polska

Cena9,99 zł
19,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 02.06.2029
Parametry
Cena za kg:
19,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
LAKMA
Marka:
CLEANLUX
EAN:
5902986210006
Cena za kg:
19,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
CLEANLUX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LAKMA
EAN:
5902986210006

Produkty z kategorii Uniwersalne

4.9
z 12 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Animal Odor Control 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Animal Odor Control 1000ml

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2028
4.8
z 10 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Baking Soda 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Baking Soda 1000ml

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 19 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.9
z 68 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml

1 l
9,59 zł/l
Cena promocyjna9,59 zł
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 15 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 29 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
4.8
z 28 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 7 opinii
SANYTOL Płyn do mycia uniwersalny dezynfekujący Eukaliptus 1000ml 1 l

SANYTOL

Płyn do mycia uniwersalny dezynfekujący Eukaliptus 1000ml

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029
4.9
z 18 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Cytryna 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Cytryna 1000ml

1 l
6,39 zł/l
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
4.9
z 23 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 29 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Orchidei 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Orchidei 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
5.0
z 53 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2028
4.9
z 23 opinii
Nowość
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Wiosenny Bukiet 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Wiosenny Bukiet 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
4.9
z 19 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Konwaliowy 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Konwaliowy 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 27 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Mydło Marsylskie 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Mydło Marsylskie 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 33 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml

1 l
9,75 zł/l
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
5.0
z 1 opinii
SIDOLUX Zapas Płynu do czyszczenia uniwersalny Kwiat Japońskiej Wiśni 5000ml 5 l

SIDOLUX

Zapas Płynu do czyszczenia uniwersalny Kwiat Japońskiej Wiśni 5000ml

5 l
7,20 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 6 opinii
ACE Płyn do mycia podłóg Białe Piżmo 1 l

ACE

Płyn do mycia podłóg Białe Piżmo

1 l
10,99 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
5.0
z 1 opinii
ACE Płyn do podłóg Lawenda 1 l

ACE

Płyn do podłóg Lawenda

1 l
10,99 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
CLEANLUX Zmywacz do powłok nabłyszczonych 500ml 500 ml

CLEANLUX

Zmywacz do powłok nabłyszczonych 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store