Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Podłogi
Uniwersalne
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml
Uniwersalny płyn do mycia   Mydło Marsylskie SIDOLUX 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 53 opinii

SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml

1 l
SIDOLUX

Cena7,65 zł
7,65 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Podłogi, parapety, doniczki - to wszystko można umyć za pomocą uniwersalnego preparatu do mycia. Dzięki szerokiemu zastosowaniu środki tego typu doskonale sprawdzają się przy codziennych, ogólnych porządkach.
Dzięki zastosowaniu systemu Soda Power, preparaty Sidolux do mycia uniwersalnego pomagają usunąć uporczywe zabrudzenia.
Soda ma właściwości zmiękczające wodę, przez co zanieczyszczenia są szybko usuwane z podłoża, bez zbędnego szorowania i pozostawiania smug.

Cechy

soda power
ponownie nagrodzony Najlepszy Produkt - wybór konsumentów 2013


SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 20.12.2028
Dostępne warianty
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
53 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładny zapach, ale płyn bardzo rozrzedzony
19.03.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
ładny delikatny zapach, wydajny, skuteczny
22.10.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze kipuje ten produkt. Świetny zapach i skuteczny przy czyszczeniu powierzchni
02.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,65 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
LAKMA
Marka:
SIDOLUX
EAN:
5902986248207
Cena za kg:
7,65 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
SIDOLUX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LAKMA
EAN:
5902986248207

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Składowanie: 36 miesięcy od daty produkcji

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: rozpuścić 1,5 nakrętki płynu (50 ml) w 5 litrach wody i umyć powierzchnię przy pomocy mopa lub szmatki. Silne zabrudzenia umyć nierozcieńczonym płynem naniesionym na gąbkę lub ściereczkę.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

H319 - działa drażniąco na oczy. P102 - Chronić przed dziećmi. P264 - Dokładnie umyć ręce po użyciu. P280 - Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy. P305+P351+P338 - W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy, zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.

Pozostałe informacje

PKWiU: 20.41.32.0


Informacje producenta

Opis produktu

Płyn do mycia wszystkich zmywalnych powierzchni - Skutecznie usuwa zabrudzenia. - Nie pozostawia smug. - Pozostawia długotrwały, przyjemny zapach. Soda power To sprawdzony system usuwający brud. Zmiękcza wodę i powoduje szybsze i skuteczniejsze uwalnianie cząstek brudu z podłoża. Mycie każdej powierzchni jest szybsze i bardziej efektywne.

Marka

Sidolux


Marka standaryzowana

Marka:Sidolux


Marka producenta

Marka:Lakma


Podmarka

Podmarka:Uniwersalny


O marce

Polecamy inne zapachy

Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu

Produkty z kategorii Uniwersalne

4.9
z 12 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Animal Odor Control 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Animal Odor Control 1000ml

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2028
4.8
z 10 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Baking Soda 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Baking Soda 1000ml

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 19 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.9
z 68 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml

1 l
9,59 zł/l
Cena promocyjna9,59 zł
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 15 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 29 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
4.8
z 28 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 7 opinii
SANYTOL Płyn do mycia uniwersalny dezynfekujący Eukaliptus 1000ml 1 l

SANYTOL

Płyn do mycia uniwersalny dezynfekujący Eukaliptus 1000ml

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029
4.9
z 18 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Cytryna 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Cytryna 1000ml

1 l
6,39 zł/l
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
4.9
z 23 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 29 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Orchidei 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Orchidei 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
5.0
z 53 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2028
4.9
z 23 opinii
Nowość
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Wiosenny Bukiet 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Wiosenny Bukiet 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
4.9
z 19 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Konwaliowy 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Konwaliowy 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 27 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Mydło Marsylskie 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Mydło Marsylskie 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 33 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml

1 l
9,75 zł/l
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
5.0
z 1 opinii
SIDOLUX Zapas Płynu do czyszczenia uniwersalny Kwiat Japońskiej Wiśni 5000ml 5 l

SIDOLUX

Zapas Płynu do czyszczenia uniwersalny Kwiat Japońskiej Wiśni 5000ml

5 l
7,20 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 6 opinii
ACE Płyn do mycia podłóg Białe Piżmo 1 l

ACE

Płyn do mycia podłóg Białe Piżmo

1 l
10,99 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
5.0
z 1 opinii
ACE Płyn do podłóg Lawenda 1 l

ACE

Płyn do podłóg Lawenda

1 l
10,99 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
CLEANLUX Zmywacz do powłok nabłyszczonych 500ml 500 ml

CLEANLUX

Zmywacz do powłok nabłyszczonych 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2029

Produkty marki SIDOLUX

5.0
z 8 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia WC Poranna Rosa 750ml 750 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia WC Poranna Rosa 750ml

750 ml
14,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
4.8
z 13 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Arctic 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Arctic 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.8
z 20 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Biała Lawenda 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Biała Lawenda 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
4.8
z 23 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
5.0
z 16 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiaty 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiaty 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.7
z 3 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml 500 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml

500 ml
21,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
4.8
z 11 opinii

24% taniej

SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Aloes 400ml 400 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Aloes 400ml

400 ml
32,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
5.0
z 5 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Ekranów i Okularów w sprayu 200ml 200 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Ekranów i Okularów w sprayu 200ml

200 ml
54,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 12 opinii

24% taniej

SIDOLUX Płyn do czyszczenia Mebli Drewnianych w sprayu Migdał 400ml 400 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Mebli Drewnianych w sprayu Migdał 400ml

400 ml
32,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 3 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Mebli Lakierowanych na Wysoki Połysk w sprayu 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Mebli Lakierowanych na Wysoki Połysk w sprayu 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2029
5.0
z 44 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiat Japońskiej Wiśni 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiat Japońskiej Wiśni 500ml

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
4.9
z 18 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Cytryna 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Cytryna 1000ml

1 l
6,39 zł/l
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
4.9
z 29 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Orchidei 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Orchidei 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 23 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 23 opinii
Nowość
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Wiosenny Bukiet 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Wiosenny Bukiet 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
4.9
z 19 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Konwaliowy 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Konwaliowy 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store