Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Inne
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Ekranów i Okularów w sprayu 200ml
PŁYN DO MYCIA EKRANÓW I OKULARÓW SIDOLUX 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

SIDOLUX Płyn do czyszczenia Ekranów i Okularów w sprayu 200ml

200 ml
SIDOLUX
Polska

Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
54,95 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (8% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.07.2028
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jarosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
54,95 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
LAKMA
Marka:
SIDOLUX
EAN:
5902986201448
Cena za kg:
54,95 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
SIDOLUX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LAKMA
EAN:
5902986201448

Produkty z kategorii Inne

5.0
z 5 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Ekranów i Okularów w sprayu 200ml 200 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Ekranów i Okularów w sprayu 200ml

200 ml
54,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 13 opinii
SANYTOL Płyn do czyszczenia uniwersalny dezynfekujący w sprayu 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do czyszczenia uniwersalny dezynfekujący w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
SANYTOL Chusteczki nawilżane czyszczące i dezynfekujące 36 szt. 1 szt

SANYTOL

Chusteczki nawilżane czyszczące i dezynfekujące 36 szt.

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeże Pranie&Biała Orchidea 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeże Pranie&Biała Orchidea 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Lilia&Zmysłowa Satyna 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Lilia&Zmysłowa Satyna 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
AIR WICK Wklad do odświeżacza Biała Peonia&Kwitnący Jaśmin 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Biała Peonia&Kwitnący Jaśmin 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki SIDOLUX

5.0
z 8 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia WC Poranna Rosa 750ml 750 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia WC Poranna Rosa 750ml

750 ml
14,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
4.8
z 13 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Arctic 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Arctic 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.8
z 20 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Biała Lawenda 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Biała Lawenda 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
5.0
z 16 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiaty 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiaty 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.8
z 23 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
4.7
z 3 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml 500 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml

500 ml
21,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
4.8
z 11 opinii

24% taniej

SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Aloes 400ml 400 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Aloes 400ml

400 ml
32,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.8
z 12 opinii

24% taniej

SIDOLUX Płyn do czyszczenia Mebli Drewnianych w sprayu Migdał 400ml 400 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Mebli Drewnianych w sprayu Migdał 400ml

400 ml
32,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
4.8
z 4 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Mebli Lakierowanych na Wysoki Połysk w sprayu 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Mebli Lakierowanych na Wysoki Połysk w sprayu 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2029
5.0
z 44 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiat Japońskiej Wiśni 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiat Japońskiej Wiśni 500ml

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
4.9
z 18 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Cytryna 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Cytryna 1000ml

1 l
6,39 zł/l
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
4.9
z 8 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Poranna Rosa 500ml 500 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Poranna Rosa 500ml

500 ml
28,98 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
4.8
z 6 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Poranna rosa 500ml 500 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Poranna rosa 500ml

500 ml
28,98 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.9
z 23 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 53 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2028
4.9
z 29 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Orchidei 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Orchidei 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store