Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Inne
SANYTOL Chusteczki nawilżane czyszczące i dezynfekujące 36 szt.
Chusteczki czyszczące i dezynfekujące (36 szt.) SANYTOL 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

SANYTOL Chusteczki nawilżane czyszczące i dezynfekujące 36 szt.

1 szt
SANYTOL
Polska

Cena9,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przeznaczenie produktu: Chusteczki przeznaczone do mycia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni nie mających kontaktu z żywnością. Do stosowania w obiektach prywatnych. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze oraz bójcze wobec wirusa AH1N1 i Herpes wirusa. (Działanie bakteriobójcze: 5 min/ 18-25 °C; Działanie grzybobójcze: 15 min/ 18-25 °C, Działanie wirusobójcze: 5 min/ 20 °C). Do pojedynczej aplikacji należy użyć jednej chusteczki. Przetrzeć dezynfekowane powierzchnie i pozostawić do wyschnięcia. Efekt bójczy uzyskany jest po 15 minutach. Powierzchnie należy utrzymywać wilgotne w całym okresie trwania dezynfekcji. Chusteczki wysuszone nie zapewniają działania dezynfekującego.


Cechy

zabija 99,9 % bakterie, grzyby, wirusy

bez chloru

testowane dermatologicznie

zapach eukaliptusa

100 % materiał biodegradowalny

czyści i dezynfekuje


SANYTOL Chusteczki nawilżane czyszczące i dezynfekujące 36 szt.


Produkt dostępny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
AC MARCA SP Z O.O.
Marka:
SANYTOL
EAN:
3045206312257
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
SANYTOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AC MARCA SP Z O.O.
EAN:
3045206312257

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Data ważności: Najlepiej zużyć przed końcem, patrz opakowanie. Przechowywać tylko w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Substancja czynna: chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC) 0,5 g/100 g. Pozwolenie na obrót nr: 6686/16. Informacje o bezpieczeństwie: H412: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwale skutki. P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102: Chronić przed dziećmi. P273: Unikać uwolnienia do środowiska. P501: Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady niebezpieczne zgodnie z krajowymi przepisami. Pierwsza pomoc: w przypadku wystąpienia niepokojących objawów skontaktować się z lekarzem. W przypadku spożycia: narażenie tą drogą zazwyczaj nie występuje, jednak w razie przypadkowego połknięcia wezwać lekarza, pokazać opakowanie lub etykietę. Wypłukać usta wodą, a następnie popić dużą ilością wody. W kontakcie z oczami: wyjąć szkła kontaktowe. Zanieczyszczone oczy przepłukiwać dokładnie wodą przez 10-15 min. Po narażeniu drogą oddechową: zapewnić dostęp do świeżego powietrza, ciepło i spokój. Uboczne skutki stosowania: Nie stwierdzono.


Informacje producenta

Marka

Sanytol


Marka standaryzowana

MarkaSanytol

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Przeznaczenie produktu: Chusteczki przeznaczone do mycia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni nie mających kontaktu z żywnością. Do stosowania w obiektach prywatnych. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze oraz bójcze wobec wirusa AH1N1 i Herpes wirusa. (Działanie bakteriobójcze: 5 min/ 18-25 °C; Działanie grzybobójcze: 15 min/ 18-25 °C, Działanie wirusobójcze: 5 min/ 20 °C). Do pojedynczej aplikacji należy użyć jednej chusteczki. Przetrzeć dezynfekowane powierzchnie i pozostawić do wyschnięcia. Efekt bójczy uzyskany jest po 15 minutach. Powierzchnie należy utrzymywać wilgotne w całym okresie trwania dezynfekcji. Chusteczki wysuszone nie zapewniają działania dezynfekującego.


O marce

Sanytol Zdrowy styl życia


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chusteczki uniwersalne dezynfekuje

Produkty z kategorii Inne

5.0
z 5 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Ekranów i Okularów w sprayu 200ml 200 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Ekranów i Okularów w sprayu 200ml

200 ml
54,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 7 opinii
SANYTOL Chusteczki nawilżane czyszczące i dezynfekujące 36 szt. 1 szt

SANYTOL

Chusteczki nawilżane czyszczące i dezynfekujące 36 szt.

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
SANYTOL Płyn do czyszczenia uniwersalny dezynfekujący w sprayu 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do czyszczenia uniwersalny dezynfekujący w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeże Pranie&Biała Orchidea 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeże Pranie&Biała Orchidea 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
AIR WICK Wklad do odświeżacza Biała Peonia&Kwitnący Jaśmin 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Biała Peonia&Kwitnący Jaśmin 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Lilia&Zmysłowa Satyna 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Lilia&Zmysłowa Satyna 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki SANYTOL

5.0
z 13 opinii
SANYTOL Płyn do czyszczenia uniwersalny dezynfekujący w sprayu 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do czyszczenia uniwersalny dezynfekujący w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
SANYTOL Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 12 prań 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 12 prań 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
SANYTOL Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Eukalitus 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Eukalitus 500ml

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
4.7
z 7 opinii
SANYTOL Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2029
5.0
z 7 opinii
SANYTOL Płyn do mycia uniwersalny dezynfekujący Eukaliptus 1000ml 1 l

SANYTOL

Płyn do mycia uniwersalny dezynfekujący Eukaliptus 1000ml

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029
5.0
z 10 opinii
SANYTOL Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 40 prań 1000ml 1 l

SANYTOL

Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 40 prań 1000ml

1 l
22,99 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2030
5.0
z 6 opinii
SANYTOL Odplamiacz w proszku uniwersalny 450g 450 g

SANYTOL

Odplamiacz w proszku uniwersalny 450g

450 g
51,09 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
5.0
z 2 opinii
SANYTOL Środek czyszczący w sprayu Przeciw Roztoczom i Pluskwom 300ml 300 ml

SANYTOL

Środek czyszczący w sprayu Przeciw Roztoczom i Pluskwom 300ml

300 ml
83,30 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store