Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Meble
Płyny
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Mebli Drewnianych w sprayu Migdał 400ml
Płyn do czyszczenia i pielęgnacji mebli przeciw kurzowi Migdał M SIDOLUX 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

24% taniej

4.8
z 12 opinii

SIDOLUX Płyn do czyszczenia Mebli Drewnianych w sprayu Migdał 400ml

400 ml
SIDOLUX
Polska

Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
32,48 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (24% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 18.02.2029
Dostępne warianty
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Aloes 400ml
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.11.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Jaroslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.09.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
scieplinska
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,48 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
LAKMA
Marka:
SIDOLUX
EAN:
5902986292941
Cena za kg:
32,48 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
SIDOLUX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LAKMA
EAN:
5902986292941

Produkty z kategorii Płyny

4.8
z 11 opinii

24% taniej

SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Aloes 400ml 400 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Aloes 400ml

400 ml
32,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.8
z 12 opinii

24% taniej

SIDOLUX Płyn do czyszczenia Mebli Drewnianych w sprayu Migdał 400ml 400 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Mebli Drewnianych w sprayu Migdał 400ml

400 ml
32,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
4.6
z 7 opinii
PRONTO Emulsja do czyszczenia Mebli Drewnianych 200ml 200 ml

PRONTO

Emulsja do czyszczenia Mebli Drewnianych 200ml

200 ml
109,45 zł/l
Cena21,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028

Produkty marki SIDOLUX

4.8
z 13 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Arctic 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Arctic 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.8
z 20 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Biała Lawenda 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Biała Lawenda 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
4.8
z 23 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
5.0
z 16 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiaty 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiaty 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
5.0
z 8 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia WC Poranna Rosa 750ml 750 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia WC Poranna Rosa 750ml

750 ml
14,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
4.8
z 11 opinii

24% taniej

SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Aloes 400ml 400 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Aloes 400ml

400 ml
32,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.7
z 3 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml 500 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml

500 ml
21,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
5.0
z 5 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Ekranów i Okularów w sprayu 200ml 200 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Ekranów i Okularów w sprayu 200ml

200 ml
54,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 3 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Mebli Lakierowanych na Wysoki Połysk w sprayu 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Mebli Lakierowanych na Wysoki Połysk w sprayu 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2029
4.9
z 18 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Cytryna 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Cytryna 1000ml

1 l
6,39 zł/l
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
5.0
z 44 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiat Japońskiej Wiśni 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiat Japońskiej Wiśni 500ml

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
4.9
z 23 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Wiśni 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 29 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Orchidei 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Orchidei 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
5.0
z 53 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2028
4.9
z 23 opinii
Nowość
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Wiosenny Bukiet 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Wiosenny Bukiet 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
4.9
z 19 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia uniwersalny Konwaliowy 1000ml 1 l

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Konwaliowy 1000ml

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store