Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Galaretki
DR. OETKER Galaretka o smaku truskawkowym
Pomidory bez skóry - Mutti. Smaczny sposób na szybkie danie.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 31 opinii

DR. OETKER Galaretka o smaku truskawkowym

72 g
DR. OETKER

Cena2,29 zł
31,81 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Galaretka o smaku truskawkowym Dr. Oetkera to pyszny, owocowy deser. Może być z powodzeniem używana do dekoracji lodów, ciast z owocami, z kawałkami owoców czy jako samodzielny deser na zimno.

Galaretka truskawkowa dzięki żywej kolorystyce, owocowemu aromatowi i orzeźwiającemu smakowi jest idealnym pomysłem na letnie przyjęcia i dziecięce bale.

Przepis na truskawkową kulę:

  • 2 galaretki truskawkowe rozpuszczamy w 900 ml wrzącej wody i wlewamy do dużej miski
  • Gdy galaretka przestygnie wstawiamy do lodówki do stężenia
  • Następnie miskę odwracamy do góry dnem i wykładamy galaretkę na płaski talerz
  • Wybieramy łyżką środek galaretki i miksujemy z 150 g truskawek
  • Wlewamy do wgłębienia i pozostawiamy do stężenia
  • Podajemy z bitą śmietaną

DR. OETKER Galaretka o smaku truskawkowym


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2027
Dostępne warianty
DR. OETKER Galaretka o smaku malinowym
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
208.00 kJ
2.5%
Wartość energetyczna (kcal)
49.00 kcal
2.5%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
10.00 g
3.8%
w tym cukry (g)
10.00 g
11.1%
Białko (g)
1.70 g
3.4%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna do serników na zimno i innych deserów. Świetnie rozpuszcza się nawet w mniejszej ilości wody. Bardzo smaczna ❤️
27.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,81 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
72 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
DR. OETKER
EAN:
5900437027807
Cena za kg:
31,81 zł/kg
Waga:
72 g
Marka:
DR. OETKER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900437027807

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

1. Zagotuj wodę i odmierz 500 ml. 2. Zawartość torebki wsyp do wody i dokładnie wymieszaj, aż do rozpuszczenia (nie gotuj). 3. Galaretkę wlej do salaterek i po wystudzeniu wstaw do lodówki do stężenia. Możesz też zalać owoce wystudzoną galaretką. W czasie upałów oraz by uzyskać kostki użyj mniej wody. Pamiętaj, że świeże owoce kiwi i ananasa uniemożliwiają tężenie galaretki.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przepis na: Sernik na zimno truskawkowy z motylkami Spód: - 70 g biszkoptów Masa sernikowa: - 2 opak. Galaretki krystalicznej o smaku truskawka-wanilia Dr. Oetkera - 300 ml wody - 1 kg twarogu z wiaderka - 200 ml schłodzonej śmietanki min. 30 % tł. - 120 g cukru pudru Galaretka: - 1 opak. Galaretki o smaku truskawkowym Dr. Oetkera - 400 ml wody - 200 g truskawek Do dekoracji: - 5 dużych truskawek - 5 borówek - 200 ml schłodzonej śmietanki min. 30 % tł. - 15 g cukru pudru - 3-4 listki mięty Sposób przygotowania: - Dno tortownicy o średnicy 24 cm wyłóż papierem do pieczenia, a następnie biszkoptami. - Galaretki krystaliczne rozpuść w 300 ml wrzącej wody, odstaw do wystygnięcia. Twaróg wymieszaj dokładnie z cukrem pudrem. Schłodzoną śmietankę ubij, dodaj do masy sernikowej. Wlewaj niewielkim strumieniem wystudzoną galaretkę, cały czas miksując. Masę przelej na biszkopty i odstaw do lodówki do stężenia. - Galaretkę truskawkową rozpuść w 400 ml wrzącej wody, odstaw do lodówki, aby delikatnie stężała, ale nadal była lejąca. - Truskawki pokrój na połówki, ułóż na masie sernikowej. Wlej galaretkę i odstaw do lodówki do całkowitego stężenia. - Śmietankę ubij na sztywno z cukrem pudrem, przełóż do rękawa cukierniczego z ozdobną tylką. Wyszprycuj na sernik rozetki. Truskawki pokrój na grubsze plastry, układając motyle skrzydła na każdej rozetce. Z borówek ułóż głowy motyli. Sernik udekoruj listkami mięty.


Pozostałe informacje

1 porcja (144 g) zawiera: energia 318 kJ 75 kcal 4%* Energia w 100 g 221 kJ / 52 kcal *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)


Informacje producenta

Marka

Dr. Oetker


Marka standaryzowana

MarkaDr. Oetker

O producencie

Dr. Oetker wspiera SOS Wioski Dziecięce


Dodatkowe informacje

Więcej przepisów na oetker.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Galaretka

Wariant o smaku truskawkowym


Opis produktu

Pyszne, owocowe galaretki Dr. Oetkera to najbardziej elegancki deser. Są wspaniałe jako dekoracja lodów, ciast z owocami i na zimno. Ich wesołe kolory, owocowy aromat oraz orzeźwiający smak sprawiają, że są wspaniałym pomysłem na letnie przyjęcia i dziecięce bale. Jeżeli masz ochotę na coś oryginalnego i nowego - Dr. Oetker poleca specjalne przepisy na galaretkowe drinki i inne szalone desery.

Produkty z kategorii Galaretki

4.9
z 60 opinii
WINIARY Galaretka o smaku truskawkowym (50% mniej cukru) 39 g

WINIARY

Galaretka o smaku truskawkowym (50% mniej cukru)

39 g
84,36 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 74 opinii
WINIARY Galaretka o smaku malinowym (50% mniej cukru) 39 g

WINIARY

Galaretka o smaku malinowym (50% mniej cukru)

39 g
84,36 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 60 opinii
WINIARY Galaretka o smaku cytrynowym (50% mniej cukru) 39 g

WINIARY

Galaretka o smaku cytrynowym (50% mniej cukru)

39 g
84,36 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 51 opinii
CELIKO Galaretka o smaku truskawkowym (bez cukru) bezglutenowa 14 g

CELIKO

Galaretka o smaku truskawkowym (bez cukru) bezglutenowa

14 g
185,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 26 opinii
CELIKO Galaretka przezroczysta o smaku owoców leśnych (bez cukru) bezglutenowa 14 g

CELIKO

Galaretka przezroczysta o smaku owoców leśnych (bez cukru) bezglutenowa

14 g
185,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 24 opinii
CELIKO Galaretka o smaku cytrynowym (bez cukru) bezglutenowa 14 g

CELIKO

Galaretka o smaku cytrynowym (bez cukru) bezglutenowa

14 g
185,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 49 opinii
WINIARY Galaretka o smaku wiśniowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku wiśniowym bezglutenowa

71 g
44,93 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 28 opinii
WINIARY Galaretka o smaku agrestowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku agrestowym bezglutenowa

71 g
44,93 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 49 opinii
WINIARY Galaretka o smaku poziomkowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku poziomkowym bezglutenowa

71 g
44,93 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 55 opinii
WINIARY Galaretka o smaku brzoskwiniowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku brzoskwiniowym bezglutenowa

71 g
44,93 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 43 opinii
WINIARY Galaretka przezroczysta o smaku winogronowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka przezroczysta o smaku winogronowym bezglutenowa

71 g
46,34 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 50 opinii
WINIARY Galaretka o smaku pomarańczowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku pomarańczowym bezglutenowa

71 g
44,93 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 27 opinii
WINIARY Galaretka o smaku truskawkowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku truskawkowym bezglutenowa

71 g
44,93 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 27 opinii
WINIARY Galaretka o smaku malinowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku malinowym bezglutenowa

71 g
44,93 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 12 opinii
WINIARY Galaretka o smaku cytrynowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku cytrynowym bezglutenowa

71 g
44,93 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 27 opinii
DR. OETKER Galaretka o smaku malinowym 72 g

DR. OETKER

Galaretka o smaku malinowym

72 g
31,81 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 31 opinii
DR. OETKER Galaretka o smaku truskawkowym 72 g

DR. OETKER

Galaretka o smaku truskawkowym

72 g
31,81 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 27 opinii
DR. OETKER Galaretka o smaku cytrynowym 72 g

DR. OETKER

Galaretka o smaku cytrynowym

72 g
31,81 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 55 opinii
DELECTA Galaretka o smaku wiśniowym 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku wiśniowym

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 79 opinii
DELECTA Galaretka o smaku truskawkowym 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku truskawkowym

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 54 opinii
DELECTA Galaretka o smaku agrestowym 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku agrestowym

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 36 opinii
DELECTA Galaretka o smaku czarnej porzeczki 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku czarnej porzeczki

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 40 opinii
DELECTA Galaretka o smaku gruszkowym 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku gruszkowym

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 31 opinii
DELECTA Galaretka o smaku malinowym 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku malinowym

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 55 opinii
DELECTA Galaretka o smaku cytrynowym 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku cytrynowym

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 11 opinii
DELECTA Galaretka Zozole o smaku poziomki 70 g

DELECTA

Galaretka Zozole o smaku poziomki

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 10 opinii
DELECTA Galaretka Zozole o smaku mango 70 g

DELECTA

Galaretka Zozole o smaku mango

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 35 opinii
WINIARY Galaretka o smaku jagodowym bezglutenowa 47 g

WINIARY

Galaretka o smaku jagodowym bezglutenowa

47 g
67,87 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.7
z 13 opinii
DELECTA Galaretka mleczna o smaku malin 60 g

DELECTA

Galaretka mleczna o smaku malin

60 g
38,17 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka

Produkty marki DR. OETKER

4.9
z 257 opinii
DR. OETKER Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki) 30 g

DR. OETKER

Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 182 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) 16 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii)

16 g
61,88 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 104 opinii
DR. OETKER Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki) 7 g

DR. OETKER

Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki)

7 g
241,43 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 162 opinii
DR. OETKER Soda oczyszczona 70 g

DR. OETKER

Soda oczyszczona

70 g
21,29 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 107 opinii
DR. OETKER Kwas cytrynowy 20 g

DR. OETKER

Kwas cytrynowy

20 g
79,50 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 64 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z salami 380 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z salami

380 g
36,82 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 92 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL 43 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL

43 g
36,98 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 88 opinii
DR. OETKER Budyń o smaku waniliowym 40 g

DR. OETKER

Budyń o smaku waniliowym

40 g
34,75 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 49 opinii
DR. OETKER Budyń o smaku śmietankowym 40 g

DR. OETKER

Budyń o smaku śmietankowym

40 g
34,75 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 31 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku truskawkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku truskawkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 64 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku poziomkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku poziomkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 47 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku malinowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku malinowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 51 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku owoców leśnych 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku owoców leśnych

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 41 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku wiśniowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku wiśniowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 149 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką i pieczarkami 425 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką i pieczarkami

425 g
32,92 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 62 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza 4 sery 335 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza 4 sery

335 g
41,76 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store