Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Pszeniczne
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)
Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) Złote Pszeniczne KSIĄŻĘCE 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 32 opinii

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
KSIĄŻĘCE
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena5,89 zł
11,78 zł/l
Kaucja: + 1,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Książęce Złote Pszeniczne 0,0 % łączy delikatnie owocowy bukiet z pszeniczną nutą smaku. Całości kompozycji dopełnia orzeźwiający finisz, dzięki któremu piwo idealnie gasi pragnienie. Pszeniczna pełnia smaku z delikatnie owocowym bukietem. Ryby, drób, pieczone mięsa, kuchnia wegetariańska. Ekstrakt 6,2 % wag. Goryczka IBU 22


Cechy

łagodne, zbożowe, orzeźwiające


KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.02.2027
Dostępne warianty
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
95.00 kJ
1.1%
Wartość energetyczna (kcal)
22.00 kcal
1.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
6.10 g
2.3%
w tym cukry (g)
3.40 g
3.8%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
okokokokok
10.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
17.09.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Darek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Stanislaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.10.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Krystian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Stanislaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,78 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KSIĄŻĘCE
EAN:
5901359104973
Cena za kg:
11,78 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
KSIĄŻĘCE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901359104973

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

5-6 ℃ - wyjąć z lodówki 5 minut przed spożyciem.


Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu. Zmętnienie i osad są naturalnymi cechami produktu.


Informacje producenta

Marka

KSIĄŻĘCE


Marka standaryzowana

MarkaKsiążęce

Podmarka

Sub Brand FALSE


Opis produktu

Książęce Złote Pszeniczne 0,0 % łączy delikatnie owocowy bukiet z pszeniczną nutą smaku. Całości kompozycji dopełnia orzeźwiający finisz, dzięki któremu piwo idealnie gasi pragnienie. Pszeniczna pełnia smaku z delikatnie owocowym bukietem. Ryby, drób, pieczone mięsa, kuchnia wegetariańska. Ekstrakt 6,2 % wag. Goryczka IBU 22


O marce

Książęce Kolekcja Piw Świata


Dodatkowe informacje

www.abcalkoholu.pl Butelka zwrotna.


Informacje dot. stylu życia

Bezalkoholowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo bezalkoholowe

Wariant Złote Pszeniczne

Produkty z kategorii Pszeniczne

4.9
z 55 opinii
PAULANER Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
MIŁOSŁAW Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
10,78 zł/l
Frisco poleca
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
BAVARIA WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
ŻYWIEC BIAŁE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC BIAŁE

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,18 zł/l
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
SCHNEIDER Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

SCHNEIDER

Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,58 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka

Produkty marki KSIĄŻĘCE

5.0
z 24 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo 4x500 (puszka) 2 l

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
14,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo 4x500 (puszka) 2 l

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
KSIĄŻĘCE Cherry Ale Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE

Cherry Ale Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
KSIĄŻĘCE Porter Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Porter

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KSIĄŻĘCE Czerwony Lager Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Czerwony Lager

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KSIĄŻĘCE Czerwony Lager Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Czerwony Lager

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,24 zł/l
Krótka data 13.10
Cena promocyjna4,12 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 30 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,24 zł/l
Krótka data 13.10
Cena promocyjna4,12 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store