Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Pszeniczne
SCHNEIDER Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)
Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) SCHNEIDER 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

SCHNEIDER Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

SCHNEIDER
500 ml
zawartość alkoholu: 0,5%
Niemcy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena8,79 zł
17,58 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko OK
12.07.2025
0
0
Valerii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Valerii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Valerii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Valerii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2025
0
0
Valerii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,58 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
ONEMOREBEER SPÓŁKA Z
Marka:
SCHNEIDER
EAN:
4003669016906
Cena za kg:
17,58 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
SCHNEIDER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ONEMOREBEER SPÓŁKA Z
EAN:
4003669016906

Produkty z kategorii Pszeniczne

4.9
z 55 opinii
PAULANER Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
MIŁOSŁAW Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
10,78 zł/l
Frisco poleca
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
BAVARIA WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
ŻYWIEC BIAŁE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC BIAŁE

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,18 zł/l
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
SCHNEIDER Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

SCHNEIDER

Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,58 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka

Produkty marki SCHNEIDER

5.0
z 4 opinii
SCHNEIDER Marker permanentny okrągły blister niebieski 1 szt

SCHNEIDER

Marker permanentny okrągły blister niebieski

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
SCHNEIDER Pióro kulkowe One Hybrid kolor niebieski, zestaw 10 sztuk 1 szt

SCHNEIDER

Pióro kulkowe One Hybrid kolor niebieski, zestaw 10 sztuk

1 szt
Cena134,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store