Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Pszeniczne
PAULANER Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna)
Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna) PAULANER 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 55 opinii

PAULANER Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna)

500 ml
PAULANER
Niemcy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena4,99 zł
9,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
PAULANER Weissbier Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
55 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
15.07.2026
0
0
Vadzim
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️
21.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo fajne na upalne dni
04.07.2025
0
0
Maurycy
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepsze bezalkoholowe
18.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
UNITED BEVERAGES
Marka:
PAULANER
EAN:
4066600941910
Cena za kg:
9,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
PAULANER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNITED BEVERAGES
EAN:
4066600941910

Produkty z kategorii Pszeniczne

4.9
z 55 opinii
PAULANER Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
MIŁOSŁAW Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
10,78 zł/l
Frisco poleca
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
BAVARIA WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
ŻYWIEC BIAŁE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC BIAŁE

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,18 zł/l
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
SCHNEIDER Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

SCHNEIDER

Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,58 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka

Produkty marki PAULANER

4.9
z 43 opinii
Nowość
PAULANER Weissbier Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
PAULANER Weissbier Dunkel Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Dunkel Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
PAULANER Munchner Hell Lager Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Munchner Hell Lager Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store