Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Ciemne
Ciemne
KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)
Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) Ciemne Łagodne KSIĄŻĘCE 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 8 opinii

KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

KSIĄŻĘCE
500 ml
zawartość alkoholu: 4,1%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena5,89 zł
11,78 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Schwarzbier to regionalna specjalność południowej Turyngii i północnej Frankonii. Przypalany słód jęczmienny nadaje piwu nuty kawy, karmelu i czekolady, a staranny dobór tego surowca i kontrola procesu prażenia pozwalają tworzyć z ciemnych ziaren ten wyjątkowy styl piwa. Karmelowo-kawowe nuty, delikatna goryczka i aksamitny finisz. Desery oraz ciemne mięsa. Ekstrakt 11,9 % wag. Goryczka IBU 20


Cechy

deserowe, palone, subtelne


KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
180.00 kJ
2.1%
Wartość energetyczna (kcal)
43.00 kcal
2.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
ANTONI
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2025
0
0
Aleisia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,78 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KSIĄŻĘCE
EAN:
5901359014814
Cena za kg:
11,78 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
KSIĄŻĘCE
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901359014814

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

5-6 °C - wyjąć z lodówki 5 minut przed spożyciem.


Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. www.abcalkoholu.pl


Informacje producenta

Marka

Książęce


Marka standaryzowana

MarkaKsiążęce

Opis produktu

Schwarzbier to regionalna specjalność południowej Turyngii i północnej Frankonii. Przypalany słód jęczmienny nadaje piwu nuty kawy, karmelu i czekolady, a staranny dobór tego surowca i kontrola procesu prażenia pozwalają tworzyć z ciemnych ziaren ten wyjątkowy styl piwa. Karmelowo-kawowe nuty, delikatna goryczka i aksamitny finisz. Desery oraz ciemne mięsa. Ekstrakt 11,9 % wag. Goryczka IBU 20


O marce

Książęce Kolekcja Piw Świata


Dodatkowe informacje

Butelka zwrotna Składniki odżywcze na: www.abcalkoholu.pl.


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo

Wariant Ciemne Łagodne

Produkty z kategorii Ciemne

4.8
z 19 opinii
KOZEL Cerny Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KOZEL Cerny

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
KOZEL Cerny Piwo ciemne 4x500 ml (puszka) 2 l

KOZEL Cerny

Piwo ciemne 4x500 ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
ZATECKY Cerny Piwo ciemne 4x500ml (puszka) 2 l

ZATECKY Cerny

Piwo ciemne 4x500ml (puszka)

2 l
8,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
GRIMBERGEN Double Ambree Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

GRIMBERGEN Double Ambree

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KOMES Barley Wine Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

KOMES

Barley Wine Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SCHLENKERLA Märzen Rauchbier Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

SCHLENKERLA

Märzen Rauchbier Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
AMBER Koźlak (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Koźlak (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
ZATECKY Cerny Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ZATECKY Cerny

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KSIĄŻĘCE

5.0
z 32 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo 4x500 (puszka) 2 l

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
14,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo 4x500 (puszka) 2 l

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
KSIĄŻĘCE Cherry Ale Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE

Cherry Ale Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
KSIĄŻĘCE Porter Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Porter

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KSIĄŻĘCE Czerwony Lager Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Czerwony Lager

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KSIĄŻĘCE Czerwony Lager Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Czerwony Lager

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,24 zł/l
Krótka data 13.10
Cena promocyjna4,12 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 30 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,24 zł/l
Krótka data 13.10
Cena promocyjna4,12 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store