Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Ciemne
Ciemne
KOZEL Cerny Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)
Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) Cerny KOZEL 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 19 opinii

KOZEL Cerny Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

KOZEL
500 ml
zawartość alkoholu: 3,8%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena3,99 zł
7,98 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 06.10.2026
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
16%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.06.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.10.2025
0
0
Malwina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.07.2025
0
0
Illia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KOZEL
EAN:
5901359134031
Cena za kg:
7,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
KOZEL
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901359134031

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: / Nr partii: na etykiecie górnej.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 3.8


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. www.abcalkoholu.pl


Informacje producenta

Marka

Kozel


Marka standaryzowana

MarkaKozel

Podmarka

Sub Brand FALSE


Dodatkowe informacje

Wygraj z Kozel 5000 zestawów kufli 1000 zestawów szachowych wycieczka do Pragi Zasady na kozel.pl. Zakup i zgłoszenia od 01.07 do 22.09.2024 r. Zachowaj paragon. www.kozel.pl Składniki odżywcze na: www.abcalkoholu.pl. Butelka zwrotna


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo ciemne

Produkty z kategorii Ciemne

4.8
z 19 opinii
KOZEL Cerny Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KOZEL Cerny

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
KOZEL Cerny Piwo ciemne 4x500 ml (puszka) 2 l

KOZEL Cerny

Piwo ciemne 4x500 ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
ZATECKY Cerny Piwo ciemne 4x500ml (puszka) 2 l

ZATECKY Cerny

Piwo ciemne 4x500ml (puszka)

2 l
8,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
GRIMBERGEN Double Ambree Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

GRIMBERGEN Double Ambree

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KOMES Barley Wine Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

KOMES

Barley Wine Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SCHLENKERLA Märzen Rauchbier Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

SCHLENKERLA

Märzen Rauchbier Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
AMBER Koźlak (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Koźlak (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
ZATECKY Cerny Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ZATECKY Cerny

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KOZEL

4.8
z 22 opinii
KOZEL Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KOZEL

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
KOZEL Ležák Piwo jasne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KOZEL Ležák

Piwo jasne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
KOZEL Bily Lehky Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KOZEL

Bily Lehky Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
KOZEL Cerny Piwo ciemne 4x500 ml (puszka) 2 l

KOZEL Cerny

Piwo ciemne 4x500 ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
KOZEL Ležák Piwo jasne 4x500ml (puszka) 2 l

KOZEL Ležák

Piwo jasne 4x500ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
KOZEL Bily Lekhy Piwo 4x500 ml (puszka) 2 l

KOZEL

Bily Lekhy Piwo 4x500 ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store