Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Ciemne
Ciemne
AMBER Koźlak (butelka bezzwrotna)
Koźlak (butelka bezzwrotna) AMBER 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 32 opinii

AMBER Koźlak (butelka bezzwrotna)

AMBER
500 ml
zawartość alkoholu: 6,5%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena6,99 zł
13,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Koźlak jest to polska nazwa dla stylu Bock, pochodzącego z miasta Einbeck w dolnej Saksonii. Esencjonalne, ciemne piwo o słodowym charakterze i rubinowej barwie. Naszego Koźlaka warzymy od 2003 roku.


Cechy

Konkurs Piw Rzemieślniczych - Koźlak, 2026

specjalność Pomorza

nuty karmelowe


AMBER Koźlak (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
doskonałe
27.03.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ciemne dobre piwo.
21.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
BROWAR AMBER SPÓŁKA
Marka:
AMBER
EAN:
5906591000540
Cena za kg:
13,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
AMBER
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
BROWAR AMBER SPÓŁKA
EAN:
5906591000540

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 6.5

Ekstrakt 15.1

Wskazówki dotyczące degustacji Esencjonalne, ciemne piwo o słodowym charakterze i rubinowej barwie.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Amber


Marka standaryzowana

MarkaAmber

Opis produktu

Koźlak jest to polska nazwa dla stylu Bock, pochodzącego z miasta Einbeck w dolnej Saksonii. Esencjonalne, ciemne piwo o słodowym charakterze i rubinowej barwie. Naszego Koźlaka warzymy od 2003 roku.


O marce

Amber Browar Warzymy od 1994 r. Jesteśmy rodzinnym browarem z Pomorza. Od 1994 roku przywracamy piwu smak, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie oraz wysokiej jakości składniki.


Dodatkowe informacje

Butelka bezzwrotna


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo ciemne

Wariant Koźlak

Produkty z kategorii Ciemne

4.8
z 19 opinii
KOZEL Cerny Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KOZEL Cerny

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
KOZEL Cerny Piwo ciemne 4x500 ml (puszka) 2 l

KOZEL Cerny

Piwo ciemne 4x500 ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
ZATECKY Cerny Piwo ciemne 4x500ml (puszka) 2 l

ZATECKY Cerny

Piwo ciemne 4x500ml (puszka)

2 l
8,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
GRIMBERGEN Double Ambree Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

GRIMBERGEN Double Ambree

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KOMES Barley Wine Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

KOMES

Barley Wine Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SCHLENKERLA Märzen Rauchbier Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

SCHLENKERLA

Märzen Rauchbier Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
AMBER Koźlak (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Koźlak (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
ZATECKY Cerny Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ZATECKY Cerny

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

Produkty marki AMBER

5.0
z 21 opinii
AMBER APA (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

APA (butelka bezzwrotna)

500 ml
14,78 zł/l
Cena7,39 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
AMBER Pszeniczniak (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Pszeniczniak (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
AMBER Chmielowy (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Chmielowy (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
AMBER Czarny bez (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Czarny bez (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,18 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
AMBER Granat - malina Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Granat - malina Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
AMBER Truskawka Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Truskawka Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
AMBER Johannes (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Johannes (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
AMBER Naturalny (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Naturalny (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
Nowość
AMBER IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
AMBER Złote lwy (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Złote lwy (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store