Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Ipa, Apa, Ale
AMBER IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)
IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) AMBER 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
5.0
z 7 opinii

AMBER IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
AMBER
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena6,29 zł
12,58 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wszystko, czego oczekujesz od IPA, z wyjątkiem alkoholu. Chmielone na zimno, cieszy wyrazistą goryczką. Nasi piwowarzy wiedzą, jak to zrobić!


Cechy

Piwo Roku - Bractwo Piwne - 2024

specjalność Pomorza

Konkurs Piw Rzemieślniczych - Kraft Roku 2024 Brąz


AMBER IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 23.10.2026
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
98.00 kJ
1.2%
Wartość energetyczna (kcal)
23.00 kcal
1.2%
Tłuszcz (g)
< 0.10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
4.90 g
1.9%
w tym cukry (g)
2.30 g
2.6%
Białko (g)
< 0.30 g
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️Bardzo dobre
08.07.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,58 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
BROWAR AMBER SPÓŁKA
Marka:
AMBER
EAN:
5906591002520
Cena za kg:
12,58 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
AMBER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BROWAR AMBER SPÓŁKA
EAN:
5906591002520

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

alk. poniżej 0,5 % obj.


Informacje producenta

Marka

Amber


Marka standaryzowana

MarkaAmber

Opis produktu

Wszystko, czego oczekujesz od IPA, z wyjątkiem alkoholu. Chmielone na zimno, cieszy wyrazistą goryczką. Nasi piwowarzy wiedzą, jak to zrobić!


O marce

Warzymy od 1994 r. Jesteśmy rodzinnym browarem z Pomorza. Od 1994 roku przywracamy piwu smak, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie oraz wysokiej jakości składniki.


Dodatkowe informacje

Butelka bezzwrotna


Informacje dot. stylu życia

Bezalkoholowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo jasne bezalkoholowe

Wariant IPA

Produkty z kategorii Ipa, Apa, Ale

4.9
z 23 opinii
INNE BECZKI Free IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Free IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
MIŁOSŁAW IPA Piwo Bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

IPA Piwo Bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
10,78 zł/l
Frisco poleca
Cena5,39 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
PINTA Piwo bezalkoholowe Mini-Maxi IPA (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo bezalkoholowe Mini-Maxi IPA (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
MIŁOSŁAW Makłowicz Arcybezalko Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Makłowicz Arcybezalko Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,58 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
BAVARIA IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
Nowość
AMBER IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka

Produkty marki AMBER

5.0
z 22 opinii
AMBER Pszeniczniak (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Pszeniczniak (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
AMBER APA (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

APA (butelka bezzwrotna)

500 ml
14,78 zł/l
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
AMBER Chmielowy (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Chmielowy (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
AMBER Czarny bez (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Czarny bez (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,18 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
AMBER Granat - malina Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Granat - malina Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
AMBER Koźlak (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Koźlak (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
AMBER Truskawka Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Truskawka Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
AMBER Johannes (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Johannes (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
AMBER Naturalny (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Naturalny (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
AMBER Złote lwy (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Złote lwy (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store