Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Pszeniczne
AMBER Pszeniczniak (butelka bezzwrotna)
Pszeniczniak (butelka bezzwrotna) AMBER 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 22 opinii

AMBER Pszeniczniak (butelka bezzwrotna)

AMBER
500 ml
zawartość alkoholu: 5,2%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena6,89 zł
13,78 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jeden z najstarszych stylów piwa w Europie. Orzeźwiające i zbożowe w smaku, z nutami bananowo-goździkowymi. W naszym wydaniu nawiązuje do kilkusetletniej tradycji warzenia piwa pszenicznego na Pomorzu.


Cechy

klasyka orzeźwienia


AMBER Pszeniczniak (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie jedno z lepszych, nie przypomina ani trochę tych technicznych piw z dużych browarów, które się reklamują.
31.08.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,78 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
BROWAR AMBER SPÓŁKA
Marka:
AMBER
EAN:
5906591001332
Cena za kg:
13,78 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
AMBER
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
BROWAR AMBER SPÓŁKA
EAN:
5906591001332

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Amber


Marka standaryzowana

MarkaAmber

Opis produktu

Jeden z najstarszych stylów piwa w Europie. Orzeźwiające i zbożowe w smaku, z nutami bananowo-goździkowymi. W naszym wydaniu nawiązuje do kilkusetletniej tradycji warzenia piwa pszenicznego na Pomorzu.


O marce

Amber Browar Warzymy od 1994 r. Jesteśmy rodzinnym browarem z Pomorza. Od 1994 roku przywracamy piwu smak, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie oraz wysokiej jakości składniki.


Dodatkowe informacje

Butelka bezzwrotna


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo pszeniczne

Produkty z kategorii Pszeniczne

4.9
z 43 opinii
Nowość
PAULANER Weissbier Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
PAULANER Weissbier Dunkel Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Dunkel Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
DU BOCQ Blanche de Namur Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

DU BOCQ

Blanche de Namur Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
30,27 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
MIŁOSŁAW Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
1664 Blanc Blanc Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

1664 Blanc

Blanc Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
17,24 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 47 opinii
ŻYWIEC BIAŁE Piwo Pszeniczne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC BIAŁE

Piwo Pszeniczne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,36 zł/l
Cena5,68 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
GRIMBERGEN Blanche Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

GRIMBERGEN Blanche

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
AMBER Pszeniczniak (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Pszeniczniak (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KAMPINOSKIE Piwo Pszeniczne (butelka bezzwrotna) 500 ml

KAMPINOSKIE

Piwo Pszeniczne (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
OKOCIM Klasyczna pszenica Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM Klasyczna pszenica

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
INNE BECZKI Great Wheat Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Great Wheat Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo 4x500 (puszka) 2 l

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WRCLW Schops Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

WRCLW

Schops Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WRCLW Hefeweizen Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

WRCLW

Hefeweizen Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TRZECH KUMPLI Weizen Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Weizen Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
HOEGAARDEN Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

HOEGAARDEN

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
22,09 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
CIESZYN Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,24 zł/l
Krótka data 13.10
Cena promocyjna4,12 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Produkty marki AMBER

5.0
z 21 opinii
AMBER APA (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

APA (butelka bezzwrotna)

500 ml
14,78 zł/l
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
AMBER Chmielowy (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Chmielowy (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
AMBER Granat - malina Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Granat - malina Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
AMBER Czarny bez (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Czarny bez (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,18 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
AMBER Truskawka Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Truskawka Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
AMBER Koźlak (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Koźlak (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
AMBER Johannes (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Johannes (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
AMBER Naturalny (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Naturalny (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
Nowość
AMBER IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
AMBER Złote lwy (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Złote lwy (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store