Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Pszeniczne
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)
Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) Złote Pszeniczne KSIĄŻĘCE 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 30 opinii

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

KSIĄŻĘCE
500 ml
zawartość alkoholu: 4,9%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena5,89 zł
11,78 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Zamienniki

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pszeniczny Lager to połączenie pszenicznej łagodności z rześkością dolnej fermentacji. Charakteryzuje się jasną barwą, naturalną mętnością, delikatnym smakiem zbóż i przyjemnie gładkim finiszem. Delikatny, zbożowy smak z orzeźwiającym finiszem. Ryby, makarony, drób, sałaty, dania kuchni włoskiej. Ekstrakt 12,0 % wag. Goryczka IBU 10


Cechy

łagodne, zbożowe, orzeźwiające


KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)


Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
180.00 kJ
2.1%
Wartość energetyczna (kcal)
43.00 kcal
2.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyk, dobre piwo w rozsądnej cenie.
26.05.2025
0
0
Asia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Valerii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Lena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Valerii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,78 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KSIĄŻĘCE
EAN:
5901359014968
Cena za kg:
11,78 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
KSIĄŻĘCE
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901359014968

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

5-6 °C - wyjąć z lodówki 5 minut przed spożyciem.


Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu. Zmętnienie i osad są naturalnymi cechami produktu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Serving Suggestion Ryby, makarony, drób, sałaty, dania kuchni włoskiej. 5-6 °C - wyjąć z lodówki 5 minut przed spożyciem.

Tasting Notes Pszeniczny Lager to połączenie pszenicznej łagodności z rześkością dolnej fermentacji. Charakteryzuje się jasną barwą, naturalną mętnością, delikatnym smakiem zbóż i przyjemnie gładkim finiszem. Delikatny, zbożowy smak z orzeźwiającym finiszem

Alcohol By Volume 4.9

Beer Degree (Plato Scale) 12


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. www.abcalkoholu.pl


Informacje producenta

Marka

Książęce


Marka standaryzowana

MarkaKsiążęce

Opis produktu

Pszeniczny Lager to połączenie pszenicznej łagodności z rześkością dolnej fermentacji. Charakteryzuje się jasną barwą, naturalną mętnością, delikatnym smakiem zbóż i przyjemnie gładkim finiszem. Delikatny, zbożowy smak z orzeźwiającym finiszem. Ryby, makarony, drób, sałaty, dania kuchni włoskiej. Ekstrakt 12,0 % wag. Goryczka IBU 10


O marce

Książęce Kolekcja Piw Świata


Dodatkowe informacje

Butelka zwrotna Składniki odżywcze na: www.abcalkoholu.pl.


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Functional Name Piwo

Variant Złote Pszeniczne

Produkty z kategorii Pszeniczne

4.9
z 43 opinii
Nowość
PAULANER Weissbier Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
PAULANER Weissbier Dunkel Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Dunkel Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
DU BOCQ Blanche de Namur Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

DU BOCQ

Blanche de Namur Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
30,27 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
MIŁOSŁAW Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
1664 Blanc Blanc Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

1664 Blanc

Blanc Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
17,24 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 47 opinii
ŻYWIEC BIAŁE Piwo Pszeniczne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC BIAŁE

Piwo Pszeniczne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,36 zł/l
Cena5,68 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
GRIMBERGEN Blanche Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

GRIMBERGEN Blanche

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KAMPINOSKIE Piwo Pszeniczne (butelka bezzwrotna) 500 ml

KAMPINOSKIE

Piwo Pszeniczne (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
AMBER Pszeniczniak (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Pszeniczniak (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
INNE BECZKI Great Wheat Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Great Wheat Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo 4x500 (puszka) 2 l

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WRCLW Hefeweizen Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

WRCLW

Hefeweizen Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
OKOCIM Klasyczna pszenica Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM Klasyczna pszenica

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WRCLW Schops Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

WRCLW

Schops Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
HOEGAARDEN Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

HOEGAARDEN

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
22,09 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TRZECH KUMPLI Weizen Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Weizen Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
CIESZYN Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

CIESZYN

Pszeniczne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,24 zł/l
Krótka data 13.10
Cena promocyjna4,12 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Produkty marki KSIĄŻĘCE

5.0
z 32 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo 4x500 (puszka) 2 l

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
14,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
KSIĄŻĘCE Cherry Ale Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE

Cherry Ale Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
KSIĄŻĘCE Porter Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Porter

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo 4x500 (puszka) 2 l

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo 4x500 (puszka)

2 l
13,99 zł/l
Cena27,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Ciemne Łagodne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KSIĄŻĘCE Czerwony Lager Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Czerwony Lager

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KSIĄŻĘCE Czerwony Lager Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Czerwony Lager

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,24 zł/l
Krótka data 13.10
Cena promocyjna4,12 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,24 zł/l
Krótka data 13.10
Cena promocyjna4,12 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store