Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko
Mleko UHT i zagęszczone
3+%
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2%
Mleko UHT bez laktozy 3,2% Wydojone MLEKOVITA 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 144 opinii

MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2%

6 l
MLEKOVITA
1 szt.12 szt.

Cena41,88 zł
6,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5%
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
bez laktozy
Parametry
Cena za kg:
6,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
6 l
Dostawca:
MLEKOVITA
Marka:
MLEKOVITA
EAN:
5900512994680
Cena za kg:
6,98 zł/l
Pojemność:
6 l
Marka:
MLEKOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLEKOVITA
EAN:
5900512994680

Produkty z kategorii Mleko UHT i zagęszczone

4.9
z 467 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 170 opinii

15% taniej

ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 3,2 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 3,2 %

1 l
4,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 173 opinii

17% taniej

ŁACIATE JUNIOR Mleko UHT 3,8% 1 l

ŁACIATE JUNIOR

Mleko UHT 3,8%

1 l
4,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.9
z 652 opinii
KANKA MLEKO UHT (3,2% tł.) 1 l

KANKA

MLEKO UHT (3,2% tł.)

1 l
3,29 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
4.9
z 241 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.)

1 l
4,49 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 220 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT

1 l
4,49 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1048 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,29 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.9
z 154 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% barista 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2% barista

1 l
5,19 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.9
z 180 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 3,2% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 3,2%

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 101 opinii
POLMLEK Mleko UHT 3,2% 1 l

POLMLEK

Mleko UHT 3,2%

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 144 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 3,2%

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 104 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT 3,2% 1 l

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 108 opinii
MU! Mleko UHT ekologiczne (3,8 % tł.) 1 l

MU!

Mleko UHT ekologiczne (3,8 % tł.)

1 l
5,69 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
MLEKOVITA Mleko UHT pierwotne A2A2 3,8% 1 l

MLEKOVITA

Mleko UHT pierwotne A2A2 3,8%

1 l
11,59 zł/l
Cena11,59 zł
Do koszyka

Produkty marki MLEKOVITA

4.9
z 1045 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 323 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 120 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Polski jogurt naturalny 350 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Polski jogurt naturalny

350 g
10,54 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 265 opinii
MLEKOVITA La Polle Camembert Classic Ser pleśniowy 120 g

MLEKOVITA La Polle

Camembert Classic Ser pleśniowy

120 g
55,42 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
4.9
z 222 opinii
MLEKOVITA Ser Mozzarella (wiórki) 150 g

MLEKOVITA

Ser Mozzarella (wiórki)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 122 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT czekoladowe 200 ml

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT czekoladowe

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT waniliowe 200 ml

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT waniliowe

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Mazdamer w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 128 opinii
MLEKOVITA Ser Cheddar w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Cheddar w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 169 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek wiejski bez laktozy 180 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek wiejski bez laktozy

180 g
19,94 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 144 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 3,2%

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 230 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 120 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT 2% 1 l

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT 2%

1 l
4,29 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 104 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT 3,2% 1 l

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store