Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Ryby wędzone
Pozostałe
FRISCO FISH Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g)
Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g 390g) FRISCO FISH 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 86 opinii

FRISCO FISH Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g)

~300 g
FRISCO FISH

Cena41,99 zł
139,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Halibut należy do drapieżnych ryb morskich, które żywią się przeważnie skorupiakami oraz mniejszymi rybami oraz innymi morskimi stworzeniami bytującymi w chłodnych wodach oceanicznych. Ryba ta osiąga około 1m długości i wagę kilkunastu kilogramów W kuchni ryba ta jest ceniona za unikalne walory smakowe jakie daje jej mięso. Najczęściej przyrządza się je poprzez wędzenie, dzięki czemu jest ono delikatne, jędrne i soczyste oraz posiada wspaniałą złocistą barwę. Jest to smakowity i niezwykle pożywny posiłek.

Technologia produkcji: wędzony na gorąco





FRISCO FISH Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g)


Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
86 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
14%
3
3%
2
2%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Tym razem halibut był bardzo mocno wędzony i bardzo słony. Pierwszy raz trafiłam na takie dwa kawałki.
02.09.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Sandacz wędzony niestety napompowany wodą.. świeży,owszem ale wodnisty..
09.04.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Tym razem trochę przesolony.
23.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra ryba.
22.12.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeże.
30.11.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry.
19.10.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały.
23.09.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ta ryba jest po prostu najlepsza ze wszystkich wędzonych ryb. Polecam ❤️
15.05.2025
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dużo ości, mało mięsa
29.04.2025
1
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne mięsko, rybka dobrze uwędzona, mało ości
17.02.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Towar dostarczony w ostatnim dniu ważności,
27.06.2024
0
0
jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję tę rybę zawsze przy okazji zakupów. Jest doskonała, zawsze dobrej jakości. Naprawdę warto
05.12.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
16.10.2023
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
tak przesolona, że nie nadawała się do jedzenia - wyrzucone pieniądze
25.09.2023
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
nie byl swiezy po wedzeniu albo surowiec uzyty do wedzenia nie byl dobrej jakosci
11.08.2023
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Odniosłem wrażenie ze nie był najświeższy…
26.06.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
28.04.2023
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny. I wbrew pozorom jest niskotłuszczowy oraz bogaty w kwasy tłuszczowe omega 3, witaminy z grupy B oraz białko.
27.03.2023
0
0
Beniamin
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry.
18.10.2022
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyborny produkt
23.07.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
139,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
SELGROS_RYBY
Marka:
FRISCO FISH
EAN:
286096
Cena za kg:
139,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
FRISCO FISH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SELGROS_RYBY
EAN:
286096

Produkty z kategorii Pozostałe

4.6
z 86 opinii
FRISCO FISH Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g)

~300 g
139,97 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 38 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Sum wędzony filet (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Sum wędzony filet (240g-360g)

~300 g
163,30 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.7
z 26 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Jesiotr wędzony filet (200g-300g) 250 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Jesiotr wędzony filet (200g-300g)

~250 g
251,96 zł/kg
Cena62,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.7
z 64 opinii
FJORD FISKURSSON Karmazyn tusza wędzona na gorąco (240g-360g) 300 g

FJORD FISKURSSON

Karmazyn tusza wędzona na gorąco (240g-360g)

~300 g
62,97 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Produkty marki FRISCO FISH

4.9
z 158 opinii
FRISCO FISH Pstrąg łososiowy ze skórą (porcja) 180 g

FRISCO FISH

Pstrąg łososiowy ze skórą (porcja)

180 g
102,72 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 294 opinii
FRISCO FISH Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g)

~300 g
150,50 zł/kg
Cena45,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 104 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (480g-720g) 600 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (480g-720g)

~600 g
131,65 zł/kg
Cena78,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 70 opinii
FRISCO FISH Dorada patroszona ze skórą (400g-600g) 500 g

FRISCO FISH

Dorada patroszona ze skórą (400g-600g)

~500 g
89,98 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.6
z 107 opinii
FRISCO FISH Makrela patroszona (245g-455g) 350 g

FRISCO FISH

Makrela patroszona (245g-455g)

~350 g
49,00 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 74 opinii
FRISCO FISH Pstrąg łososiowy filet ze skórą (480g-720g) 600 g

FRISCO FISH

Pstrąg łososiowy filet ze skórą (480g-720g)

~600 g
91,65 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.5
z 332 opinii
FRISCO FISH Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g) 300 g

FRISCO FISH

Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g)

~300 g
74,63 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.7
z 163 opinii
FRISCO FISH Karmazyn filet ze skórą (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Karmazyn filet ze skórą (175g-325g)

~250 g
69,96 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 618 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja) 180 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja)

180 g
105,50 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.6
z 85 opinii
FRISCO FISH Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g)

~250 g
113,80 zł/kg
Cena28,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.7
z 42 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g) 200 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g)

~200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.4
z 38 opinii
FRISCO FISH Krewetki białe surowe 40/60 (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Krewetki białe surowe 40/60 (175g-325g)

~250 g
127,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena31,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
FRISCO FISH Krewetki białe surowe 30/40 (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Krewetki białe surowe 30/40 (175g-325g)

~250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.4
z 16 opinii
FRISCO FISH Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g)

~250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 59 opinii
FRISCO FISH Halibut niebieski filet bez skóry (280-520g) 400 g

FRISCO FISH

Halibut niebieski filet bez skóry (280-520g)

~400 g
174,97 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store