Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Ryby wędzone
Łosoś kawałek, filet
FRISCO FISH Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g)
Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g 260g) FRISCO FISH 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 42 opinii

FRISCO FISH Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g)

~200 g
FRISCO FISH
Norwegia

Cena27,99 zł
139,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Łosoś to ryba królewska należąca do rodziny łososiowatych zamieszkuje północne obszary Oceanu Atlantyckiego i rzeki do niego wpadające (w tym Morze Arktyczne), Europę (od Portugalii aż do Morza Białego, Morze Północne i Bałtyckie oraz ich zlewiska), Amerykę Północną oraz Ocean Spokojny. Mięso łososia ma barwę różową, zawiera dużo tłuszczu i nie ma zupełnie ości (za wyjątkiem ości szkieletowej). Wyróżnia się doskonałym smakiem, będąc jednocześnie delikatne. Wędzenie na zimno odbywa się w temperaturze 30/33 st. i trwa do kilku dób. Przy wędzeniu w takiej temperaturze ryba jest dużo trwalsza niż przy wędzeniu na gorąco. Na zimno najczęściej wędzi się łososie, płaty śledziowe.

Kod alfa: SAL


FRISCO FISH Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g)


Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
42 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
12%
3
5%
2
2%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
smakowity
08.01.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamawiany duzo razy, zawsze świeży, pachnący i ładny w smaku bardzo dobry.
22.07.2024
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha ..I tyle
17.07.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry w smaku i za fajna cenę
20.02.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
22.11.2023
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę, suchy, ale smaczna
27.09.2023
0
0
Viktoriia
zweryfikowano
Zgłaszam
Normalny
13.09.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry kawałek ryby
10.07.2023
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostałem inny towar.
28.05.2023
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny
21.05.2023
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
łosoś dobry ale cena jego jest minusem
14.11.2022
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogólnie smaczny, ale miał dużo ości i bardzo intensywny zapach.
28.10.2022
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne. Jak to łosoś…
28.08.2022
0
0
Dąbrówka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ryba została zabezpieczona profesjonalnie.
15.06.2022
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Szczelnie zapakowana, nic nie wyciekało. Jakość ryby jest bez zarzutu. Rybka lubi pływać, jest w dodatku zdrowa.
01.06.2022
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Właściwe opakowanie dla takich tego typu produktów. Mogę polecić te rybki, doskonała jakość i smak.
16.05.2022
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość ryby jest bez zarzutu.
25.03.2022
0
0
Bozenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dorodna rybka o doskonałym mięsie. Świeża i pyszna.
08.03.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
139,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
SELGROS_RYBY
Marka:
FRISCO FISH
EAN:
289865
Cena za kg:
139,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
FRISCO FISH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SELGROS_RYBY
EAN:
289865

Produkty z kategorii Łosoś kawałek, filet

4.9
z 237 opinii

24% taniej

SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco naturalny 125 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco naturalny

125 g
111,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 75 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco BIO 100 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco BIO

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 107 opinii
Nowość
MOWI Łosoś wędzony na gorąco naturalny 125 g

MOWI

Łosoś wędzony na gorąco naturalny

125 g
211,60 zł/kg
Cena26,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 302 opinii
SUEMPOL Roladki z łososia wędzone na gorąco 250 g

SUEMPOL

Roladki z łososia wędzone na gorąco

250 g
54,76 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.7
z 42 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g) 200 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g)

~200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Produkty marki FRISCO FISH

4.9
z 158 opinii
FRISCO FISH Pstrąg łososiowy ze skórą (porcja) 180 g

FRISCO FISH

Pstrąg łososiowy ze skórą (porcja)

180 g
102,72 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 294 opinii
FRISCO FISH Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g)

~300 g
150,50 zł/kg
Cena45,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 104 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (480g-720g) 600 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (480g-720g)

~600 g
131,65 zł/kg
Cena78,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 70 opinii
FRISCO FISH Dorada patroszona ze skórą (400g-600g) 500 g

FRISCO FISH

Dorada patroszona ze skórą (400g-600g)

~500 g
89,98 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.6
z 107 opinii
FRISCO FISH Makrela patroszona (245g-455g) 350 g

FRISCO FISH

Makrela patroszona (245g-455g)

~350 g
49,00 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 74 opinii
FRISCO FISH Pstrąg łososiowy filet ze skórą (480g-720g) 600 g

FRISCO FISH

Pstrąg łososiowy filet ze skórą (480g-720g)

~600 g
91,65 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.5
z 332 opinii
FRISCO FISH Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g) 300 g

FRISCO FISH

Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g)

~300 g
74,63 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.7
z 163 opinii
FRISCO FISH Karmazyn filet ze skórą (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Karmazyn filet ze skórą (175g-325g)

~250 g
69,96 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 616 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja) 180 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja)

180 g
105,50 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.6
z 85 opinii
FRISCO FISH Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g)

~250 g
113,80 zł/kg
Cena28,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.6
z 86 opinii
FRISCO FISH Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g)

~300 g
139,97 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.4
z 38 opinii
FRISCO FISH Krewetki białe surowe 40/60 (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Krewetki białe surowe 40/60 (175g-325g)

~250 g
127,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena31,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
FRISCO FISH Krewetki białe surowe 30/40 (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Krewetki białe surowe 30/40 (175g-325g)

~250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.4
z 16 opinii
FRISCO FISH Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g)

~250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 59 opinii
FRISCO FISH Halibut niebieski filet bez skóry (280-520g) 400 g

FRISCO FISH

Halibut niebieski filet bez skóry (280-520g)

~400 g
174,97 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store