Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Ryby świeże
Dorsz
FRISCO FISH Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g)
Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g 325g) FRISCO FISH 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 85 opinii

FRISCO FISH Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g)

~250 g
FRISCO FISH
UE

Cena28,45 zł
113,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

To, co najcenniejsze w dorszu, to duża zawartość białka i selenu, które odpowiadają za odporność organizmu. Dodatkowo, kwasy tłuszczowe omega - 3 oraz omega - 6, które zapewniają prawidłowy rozwój fizyczny, jak i umysłowy. W szczególności polecane kobietom ciężarnym, karmiącym piersią, czy małym dzieciom. U dorosłych poprawiają pamięć i zdolność koncentracji, jednocześnie chroniąc przed chorobami serca. Dorsz bogaty jest w witaminy z grupy B, takie jak B1 odpowiedzialną za pracę układu nerwowego, B2 gwarantującą zdrową skórę, czy B12 zapobiegającą anemii. Dodatkowo jod i niacynę. Pochodzenie: złowione w morzu, FAOI 27 IIa Połnocno-Wschodni Atlantyk.

Produkt rozmrażany . Nie nadaje się do ponownego zamrożenia.


FRISCO FISH Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g)


Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
85 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
13%
3
5%
2
2%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Stefan
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie nieszczelne, pęknięte towar cuchnie do wyrzucenia
07.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ryba miała dziwny smak chyba nie była wystarczająco świeża
05.10.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Fragment dorsza był niestarannie odcięty, przez co nie wyglądał apetycznie
27.12.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Okropne kawałki cieniutkiego dorsza, końcówki z ogonem.
25.12.2024
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeży , pyszny !
25.12.2024
0
0
Nela
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety ale musiałam wyrzucić upieczona rybę. Ryba miała już niezbyt świeży zapach przy obróbce.
28.12.2023
3
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Średnio świeża ryba
27.12.2023
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Spodziewałam się za tą sumę dużo ładniejszych porcji
26.12.2023
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
18.12.2023
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
16.08.2022
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry.
15.08.2022
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dorsz miał już dość intensywny "zapach" zaraz po dostawie.
02.08.2022
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam ryby i jem je często.
14.06.2022
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
24.05.2022
0
0
IWONA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ryba została zabezpieczona profesjonalnie. Mogę polecić te rybki, doskonała jakość i smak. Proponuję zrobić smażoną z pyszną surówką. Uwielbiam ryby i jem je często. Zamawiam bez obaw bo są sprawdzone pod względem jakości. Wszystko zostało szczelnie opakowane.
26.01.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
To są ryby pierwszej świeżości, godne polecenia.
26.01.2022
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość ryby jest bez zarzutu. Ma mnóstwo zdrowego białka, polecam. Właściwe opakowanie dla takich tego typu produktów.
26.12.2021
0
0
ARTUR
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna pod względem świeżości i jakości mięsa. Ryba w towarzystwie warzyw to samo zdrowie. Dojechała cała, świeża i w dobrej formie.
11.12.2021
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Rybka ma prawidłowy kolor, konsystencję i zapach. Właściwe opakowanie dla takich tego typu produktów. Rybę można przyrządzić na wiele sposobów.
09.10.2021
0
0
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, dobra cena, ale pomimo tego że filet, to jednak ma ości. Mimo to, daję 5 gwiazdek.
09.09.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
113,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
SELGROS_RYBY
Marka:
FRISCO FISH
EAN:
286579
Cena za kg:
113,80 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
FRISCO FISH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SELGROS_RYBY
EAN:
286579

Produkty z kategorii Dorsz

4.8
z 294 opinii
FRISCO FISH Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g)

~300 g
150,50 zł/kg
Cena45,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.5
z 332 opinii
FRISCO FISH Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g) 300 g

FRISCO FISH

Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g)

~300 g
74,63 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.6
z 85 opinii
FRISCO FISH Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g)

~250 g
113,80 zł/kg
Cena28,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Produkty marki FRISCO FISH

4.9
z 158 opinii
FRISCO FISH Pstrąg łososiowy ze skórą (porcja) 180 g

FRISCO FISH

Pstrąg łososiowy ze skórą (porcja)

180 g
102,72 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 294 opinii
FRISCO FISH Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g)

~300 g
150,50 zł/kg
Cena45,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 104 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (480g-720g) 600 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (480g-720g)

~600 g
131,65 zł/kg
Cena78,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 70 opinii
FRISCO FISH Dorada patroszona ze skórą (400g-600g) 500 g

FRISCO FISH

Dorada patroszona ze skórą (400g-600g)

~500 g
89,98 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.6
z 107 opinii
FRISCO FISH Makrela patroszona (245g-455g) 350 g

FRISCO FISH

Makrela patroszona (245g-455g)

~350 g
49,00 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 74 opinii
FRISCO FISH Pstrąg łososiowy filet ze skórą (480g-720g) 600 g

FRISCO FISH

Pstrąg łososiowy filet ze skórą (480g-720g)

~600 g
91,65 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.7
z 163 opinii
FRISCO FISH Karmazyn filet ze skórą (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Karmazyn filet ze skórą (175g-325g)

~250 g
69,96 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.5
z 332 opinii
FRISCO FISH Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g) 300 g

FRISCO FISH

Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g)

~300 g
74,63 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 618 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja) 180 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja)

180 g
105,50 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.7
z 42 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g) 200 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g)

~200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.6
z 86 opinii
FRISCO FISH Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g)

~300 g
139,97 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.4
z 38 opinii
FRISCO FISH Krewetki białe surowe 40/60 (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Krewetki białe surowe 40/60 (175g-325g)

~250 g
127,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena31,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
FRISCO FISH Krewetki białe surowe 30/40 (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Krewetki białe surowe 30/40 (175g-325g)

~250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.4
z 16 opinii
FRISCO FISH Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g)

~250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 59 opinii
FRISCO FISH Halibut niebieski filet bez skóry (280-520g) 400 g

FRISCO FISH

Halibut niebieski filet bez skóry (280-520g)

~400 g
174,97 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store