Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Ryby świeże
Dorsz
FRISCO FISH Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g)
Dorsz czarny filet bez skóry (210g   390g) FRISCO FISH 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 332 opinii

FRISCO FISH Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g)

~300 g
FRISCO FISH
Norwegia

Cena22,39 zł
74,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 13 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
332 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
12%
3
2%
2
2%
1
6%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Szkoda, że produkt jest rozmrażany, przez to traci na smaku i jakosci
01.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie polecam. Ryba wylądowała w koszu. Śmierdząca, sucha, prawdopodobnie kilkukrotnie rozmrażana
06.12.2025
2
1
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ryba miała być mrozona. Otrzymałam rozmrozoną!!! I co mam zrobić? Nie mogę sprawdzić jej jakości!!
24.10.2025
1
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kolejny raz zamówiłam czarnego dorsza. Niestety, tym razem ryba mnie rozczarowała. Filety były duże i trafiało się sporo ości. I co najgorsze, ryba wprawdzie nie była zepsuta, ale miała jakiś dziwny zapach. Chyba mocno się zastanowię, zanim drugi raz ją zamówię...
16.10.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
05.09.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładny, świeży filet
29.08.2025
0
0
Di
zweryfikowano
Zgłaszam
I understand that Warsaw is not exactly a coastal city, but the quality of a cod fillet should still be edible. It stinks and is slimy on the first day of delivery, and cod rarely stinks.
27.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Rybę zamawiałam z frisco wielokrotnie, zawsze bez zarzutu. Niestety, tym razem jest nieświeża, zapach straszny.
01.08.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Niemiłosiernie źle pachniał, jakby zakisił się w folii, w którą był zapakowany. Niezdatny do jedzenia :(
03.03.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
produkt super ale opakowanie jak na 10 kg
25.02.2025
0
1
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
25.12.2024
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża ryba
25.12.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu dobry i świeży
04.11.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, świeży
30.10.2024
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
jakość super
24.09.2024
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ryba nie była pierwszej świeżości
16.09.2024
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
super jakość !
16.09.2024
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Może być, zawiera ości.
13.08.2024
0
0
agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Po otwarciu opakowania następnego dnia rano, dorsz już mega śmierdział. Oczywiście byl przechowywany w lodowce
05.08.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dorsz Ok. Opakowanie dobrze utrzymuje świeżość, a dodatkowo nadaje się do wykorzystania przy marynowaniu ryby w ziołach.
31.07.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
74,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
SELGROS_RYBY
Marka:
FRISCO FISH
EAN:
288609
Cena za kg:
74,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
FRISCO FISH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SELGROS_RYBY
EAN:
288609

Produkty z kategorii Dorsz

4.8
z 294 opinii
FRISCO FISH Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g)

~300 g
150,50 zł/kg
Cena45,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.5
z 332 opinii
FRISCO FISH Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g) 300 g

FRISCO FISH

Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g)

~300 g
74,63 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.6
z 85 opinii
FRISCO FISH Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g)

~250 g
113,80 zł/kg
Cena28,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Produkty marki FRISCO FISH

4.9
z 158 opinii
FRISCO FISH Pstrąg łososiowy ze skórą (porcja) 180 g

FRISCO FISH

Pstrąg łososiowy ze skórą (porcja)

180 g
102,72 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 294 opinii
FRISCO FISH Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g)

~300 g
150,50 zł/kg
Cena45,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 104 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (480g-720g) 600 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (480g-720g)

~600 g
131,65 zł/kg
Cena78,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 70 opinii
FRISCO FISH Dorada patroszona ze skórą (400g-600g) 500 g

FRISCO FISH

Dorada patroszona ze skórą (400g-600g)

~500 g
89,98 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.6
z 107 opinii
FRISCO FISH Makrela patroszona (245g-455g) 350 g

FRISCO FISH

Makrela patroszona (245g-455g)

~350 g
49,00 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 74 opinii
FRISCO FISH Pstrąg łososiowy filet ze skórą (480g-720g) 600 g

FRISCO FISH

Pstrąg łososiowy filet ze skórą (480g-720g)

~600 g
91,65 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.7
z 163 opinii
FRISCO FISH Karmazyn filet ze skórą (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Karmazyn filet ze skórą (175g-325g)

~250 g
69,96 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.6
z 85 opinii
FRISCO FISH Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g)

~250 g
113,80 zł/kg
Cena28,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 618 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja) 180� g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja)

180 g
105,50 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.7
z 42 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g) 200 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g)

~200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.6
z 87 opinii
FRISCO FISH Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g)

~300 g
139,97 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.4
z 38 opinii
FRISCO FISH Krewetki białe surowe 40/60 (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Krewetki białe surowe 40/60 (175g-325g)

~250 g
127,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena31,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
FRISCO FISH Krewetki białe surowe 30/40 (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Krewetki białe surowe 30/40 (175g-325g)

~250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.4
z 16 opinii
FRISCO FISH Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g)

~250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 59 opinii
FRISCO FISH Halibut niebieski filet bez skóry (280-520g) 400 g

FRISCO FISH

Halibut niebieski filet bez skóry (280-520g)

~400 g
174,97 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store