Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Ryby i owoce morza
Ryby wędzone

Ryby wędzone

Wróć do Ryby i owoce morza

Łosoś kawałek, filetPstrągPozostałe



4.9
z 239 opinii

24% taniej

SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco naturalny 125 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco naturalny

125 g
111,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

4.9
z 107 opinii
Nowość
MOWI Łosoś wędzony na gorąco naturalny 125 g

MOWI

Łosoś wędzony na gorąco naturalny

125 g
211,60 zł/kg
Cena26,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.8
z 302 opinii
SUEMPOL Roladki z łososia wędzone na gorąco 250 g

SUEMPOL

Roladki z łososia wędzone na gorąco

250 g
54,76 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

4.7
z 42 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g) 200 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g)

~200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 126 opinii
FJORD FISKURSSON Pstrąg tęczowy wędzony na gorąco z głową (240g-360g) 300 g

FJORD FISKURSSON

Pstrąg tęczowy wędzony na gorąco z głową (240g-360g)

~300 g
75,50 zł/kg
Cena22,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 300 opinii
SUEMPOL Pstrąg łososiowy 100 g

SUEMPOL

Pstrąg łososiowy

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.6
z 86 opinii
FRISCO FISH Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g)

~300 g
139,97 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.7
z 64 opinii
FJORD FISKURSSON Karmazyn tusza wędzona na gorąco (240g-360g) 300 g

FJORD FISKURSSON

Karmazyn tusza wędzona na gorąco (240g-360g)

~300 g
62,97 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

5.0
z 138 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Pstrąg wędzony (333g-617g) 475 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Pstrąg wędzony (333g-617g)

~475 g
101,03 zł/kg
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.8
z 75 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco BIO 100 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco BIO

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

4.8
z 38 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Sum wędzony filet (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Sum wędzony filet (240g-360g)

~300 g
163,30 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni


4.7
z 26 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Jesiotr wędzony filet (200g-300g) 250 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Jesiotr wędzony filet (200g-300g)

~250 g
251,96 zł/kg
Cena62,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store