Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy suche
Cienkie
DOLINA DOBRA Kiełbasa pieczona
Kiełbasa pieczona DOLINA DOBRA 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 8 opinii

DOLINA DOBRA Kiełbasa pieczona

300 g
DOLINA DOBRA
Polska

Cena14,99 zł
49,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

dobry skład

bez dodatku substancji konserwujących, glutaminianu i fosforanów

100 % polskiego mięsa

własne uprawy pasze i produkty

chów w zgodzie z dobrymi praktykami

rolnictwo przyjazne klimatowi

z natury smaczne


DOLINA DOBRA Kiełbasa pieczona


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
979.00 kJ
11.7%
Wartość energetyczna (kcal)
235.00 kcal
11.8%
Tłuszcz (g)
16.00 g
22.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
7.80 g
39.0%
Węglowodany (g)
1.10 g
0.4%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Białko (g)
21.00 g
42.0%
Sól (g)
3.00 g
50.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świerze, smaczna dziękuję
02.04.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
GOODVALLEY
Marka:
DOLINA DOBRA
EAN:
5908226817165
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
DOLINA DOBRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOODVALLEY
EAN:
5908226817165

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C. Po otwarciu przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowane w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Dolina Dobra


Marka standaryzowana

MarkaDolina Dobra

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kiełbasa pieczona

Produkty z kategorii Cienkie

4.8
z 16 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 189 opinii
KRAKUS. Kiełbasa myśliwska 270 g

KRAKUS.

Kiełbasa myśliwska

270 g
68,70 zł/kg
Cena18,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 182 opinii
OLEWNIK Kiełbasa myśliwska sucha bezglutenowa 180 g

OLEWNIK

Kiełbasa myśliwska sucha bezglutenowa

180 g
71,94 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka
4.8
z 87 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa jałowcowa - kawałek 250 g

WIERZEJKI

Kiełbasa jałowcowa - kawałek

~250 g
67,00 zł/kg
Cena16,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 74 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kiełbasa myśliwska sucha 240 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa myśliwska sucha

~240 g
72,29 zł/kg
Cena17,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 88 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa myśliwska - kawałek 200 g

WIERZEJKI

Kiełbasa myśliwska - kawałek

~200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 41 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa brocka 450 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa brocka

450 g
42,20 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 38 opinii
OLEWNIK Kiełbasa jałowcowa z szynki 120 g

OLEWNIK

Kiełbasa jałowcowa z szynki

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa pieczona 300 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa pieczona

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DOLINA DOBRA

4.9
z 603 opinii

16% taniej

DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 422 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 135 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 2027 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
72,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 539 opinii

20% taniej

DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 27 opinii
DOLINA DOBRA Serdelki z serem 200 g

DOLINA DOBRA

Serdelki z serem

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 61 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami 200 g

DOLINA DOBRA

Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 26 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 403 opinii
DOLINA DOBRA Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

DOLINA DOBRA

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
67,98 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 640 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobre 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobre

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 2033 opinii
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
98,20 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,82 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store