Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mięso i wędliny
Kiełbasy suche
Cienkie

Cienkie

Wróć do Kiełbasy suche




4.8
z 16 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.9
z 189 opinii
KRAKUS. Kiełbasa myśliwska 270 g

KRAKUS.

Kiełbasa myśliwska

270 g
68,70 zł/kg
Cena18,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

4.9
z 182 opinii
OLEWNIK Kiełbasa myśliwska sucha bezglutenowa 180 g

OLEWNIK

Kiełbasa myśliwska sucha bezglutenowa

180 g
71,94 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka

4.8
z 88 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa myśliwska - kawałek 200 g

WIERZEJKI

Kiełbasa myśliwska - kawałek

~200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 87 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa jałowcowa - kawałek 250 g

WIERZEJKI

Kiełbasa jałowcowa - kawałek

~250 g
67,00 zł/kg
Cena16,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.8
z 74 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kiełbasa myśliwska sucha 240 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa myśliwska sucha

~240 g
72,29 zł/kg
Cena17,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

5.0
z 41 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa brocka 450 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa brocka

450 g
42,20 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

5.0
z 38 opinii
OLEWNIK Kiełbasa jałowcowa z szynki 120 g

OLEWNIK

Kiełbasa jałowcowa z szynki

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa pieczona 300 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa pieczona

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store