Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Oliwa z oliwek
Z dodatkami
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek o smaku truflowym
Oliwa z oliwek o smaku truflowym MAKŁOWICZ I SYNOWIE 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek o smaku truflowym

250 ml
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
Włochy

Cena23,99 zł
95,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 05.05.2027
Dostępne warianty
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek z dodatkiem czosnku
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Alena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
95,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
Marka:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
EAN:
5905644030084
Cena za kg:
95,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
EAN:
5905644030084

Produkty z kategorii Z dodatkami

4.9
z 19 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 27 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
4.9
z 26 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Vergine cztery pieprze 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Vergine cztery pieprze

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
MONINI Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 9 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z białą truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z białą truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Vergine z pesto 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Vergine z pesto

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 4 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek o smaku truflowym 250 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek o smaku truflowym

250 ml
95,96 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2027
5.0
z 17 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek z dodatkiem czosnku 250 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek z dodatkiem czosnku

250 ml
95,96 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek z dodatkiem chili 250 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek z dodatkiem chili

250 g
95,96 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
5.0
z 4 opinii
LEVANTE Mix oliwy z oliwek extra vergine z olejem z pestek słonecznika 5 l

LEVANTE

Mix oliwy z oliwek extra vergine z olejem z pestek słonecznika

5 l
25,20 zł/l
Cena125,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027

Produkty marki MAKŁOWICZ I SYNOWIE

5.0
z 22 opinii

21% taniej

MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Fettuccine (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Fettuccine (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
13,72 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 175 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek Extra Vergine 500 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek Extra Vergine

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.9
z 47 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy do spaghetti 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy do spaghetti

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 14 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 5 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy z czosnkiem 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy z czosnkiem

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 41 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 61 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Trofie (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Trofie (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 11 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron kolanka (z semoliny z pszenicy durumu) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron kolanka (z semoliny z pszenicy durumu)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
5.0
z 20 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.8
z 79 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Krakersy o smaku rozmarynu 100 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Krakersy o smaku rozmarynu

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.8
z 46 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Krakersy o smaku pomidorowo - paprykowym 100 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Krakersy o smaku pomidorowo - paprykowym

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 48 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos boloński z mięsem (Ragu alla Bolognese) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos boloński z mięsem (Ragu alla Bolognese)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.9
z 32 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos słodko-kwaśny 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos słodko-kwaśny

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-05-2027
5.0
z 11 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Butter Chicken 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Butter Chicken

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 3 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Tikka Masala 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Tikka Masala

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
4.8
z 32 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Korma 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Korma

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store