Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Oliwa z oliwek
Z dodatkami
LEVANTE Mix oliwy z oliwek extra vergine z olejem z pestek słonecznika
Mix oliwy z oliwek extra vergine z olejem z pestek słonecznika LEVANTE 5.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

LEVANTE Mix oliwy z oliwek extra vergine z olejem z pestek słonecznika

5 l
LEVANTE
Włochy

Cena125,99 zł
25,20 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 03.05.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
2
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,20 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
5 l
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
LEVANTE
EAN:
8011845004704
Cena za kg:
25,20 zł/l
Pojemność:
5 l
Marka:
LEVANTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8011845004704

Produkty z kategorii Z dodatkami

4.9
z 19 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 27 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
4.9
z 26 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Vergine cztery pieprze 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Vergine cztery pieprze

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
MONINI Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 9 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z białą truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z białą truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Vergine z pesto 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Vergine z pesto

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 4 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek o smaku truflowym 250 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek o smaku truflowym

250 ml
95,96 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2027
5.0
z 17 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek z dodatkiem czosnku 250 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek z dodatkiem czosnku

250 ml
95,96 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek z dodatkiem chili 250 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek z dodatkiem chili

250 g
95,96 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
5.0
z 4 opinii
LEVANTE Mix oliwy z oliwek extra vergine z olejem z pestek słonecznika 5 l

LEVANTE

Mix oliwy z oliwek extra vergine z olejem z pestek słonecznika

5 l
25,20 zł/l
Cena125,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store