Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Antyperspiranty i dezodoranty
Damskie w kulce
NIVEA Derma Control Defend Antyperspirant w kulce
Derma Control Defend Antyperspirant w kulce NIVEA 50ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

NIVEA Derma Control Defend Antyperspirant w kulce

50 ml
NIVEA
Niemcy

Cena17,99 zł
359,80 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wypróbuj antyperspirant NIVEA Derma Control Defend w kulce, który zapobiega swędzeniu, zapewniając jednocześnie dodatkowy komfort dla skóry pod pachami. Zaawansowana formuła z czystym kwasem hialuronowym i prowitaminą B5 skutecznie chroni skórę przed podrażnieniami po goleniu. Dla bardziej gładkich i pięknych pach z uczuciem zdrowej skóry. Dodatkowo zapewnia niezawodną, 72-godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem, jednocześnie pielęgnując skórę pod pachami. Antyperspirant oferuje formułę DERMA 72H ACTIVE PROTECTION, która współpracuje ze skórą, zapewniając niezawodną i wysoce skuteczną walkę z potem i nieprzyjemnym zapachem, przy jednoczesnej pielęgnacji skóry pod pachami. Nie zawiera alkoholu etylowego, a jego tolerancja dla skóry została potwierdzona dermatologicznie. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości.


Cechy

Formuła z czystym kwasem hialuronowym i prowitaminą B5 Chroni skórę przed podrażnieniami po goleniu Zapobiega swędzeniu Zapewnia dodatkowy komfort dla gładkich i pięknych pach DERMA 72H ACTIVE PROTECTION Niezawodna 72-godzinna ochrona antyperspiracyjna, która dba o Twoją skórę Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie Nie zawiera alkoholu etylowego


NIVEA Derma Control Defend Antyperspirant w kulce


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2028
Dostępne warianty
NIVEA Derma Control Antyperspirant 72h w sztyfcie
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
359,80 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
50 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
5900017100227
Cena za kg:
359,80 zł/l
Pojemność:
50 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
5900017100227

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nanieś na skórę pod pachami||title:Shower Pozostaw do wyschnięcia||title:Apply Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę||title:Let dry


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 91768


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Wypróbuj antyperspirant NIVEA Derma Control Defend w kulce, który zapobiega swędzeniu, zapewniając jednocześnie dodatkowy komfort dla skóry pod pachami. Zaawansowana formuła z czystym kwasem hialuronowym i prowitaminą B5 skutecznie chroni skórę przed podrażnieniami po goleniu. Dla bardziej gładkich i pięknych pach z uczuciem zdrowej skóry. Dodatkowo zapewnia niezawodną, 72-godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem, jednocześnie pielęgnując skórę pod pachami. Antyperspirant oferuje formułę DERMA 72H ACTIVE PROTECTION, która współpracuje ze skórą, zapewniając niezawodną i wysoce skuteczną walkę z potem i nieprzyjemnym zapachem, przy jednoczesnej pielęgnacji skóry pod pachami. Nie zawiera alkoholu etylowego, a jego tolerancja dla skóry została potwierdzona dermatologicznie. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Derma Control Defend Antyperspirant Roll-On

Wariant Derma Control Defend Antyperspirant Roll-On 50.00 ml

Produkty z kategorii Damskie w kulce

5.0
z 22 opinii

20% taniej

ADIDAS Control Antyperspirant w kulce dla kobiet 50 ml

ADIDAS Control

Antyperspirant w kulce dla kobiet

50 ml
219,80 zł/l
Cena promocyjna10,99 zł
13,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.9
z 14 opinii

27% taniej

ADIDAS Fresh Endurance Antyperspirant w kulce 50 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Antyperspirant w kulce

50 ml
199,80 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.9
z 18 opinii

27% taniej

ADIDAS Fresh Endurance Antyperspirant w kulce dla kobiet 50 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Antyperspirant w kulce dla kobiet

50 ml
199,80 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
5.0
z 1 opinii
REXONA Antyperspirant w kulce Cotton Dry 50 ml

REXONA

Antyperspirant w kulce Cotton Dry

50 ml
371,80 zł/l
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
5.0
z 6 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w kulce

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 8 opinii
REXONA Antyperspirant w kulce Invisible 1 szt

REXONA

Antyperspirant w kulce Invisible

1 szt
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Invisible Clear Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Invisible Clear

Antyperspirant w kulce

50 ml
319,80 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 11 opinii
NIVEA Dry Comfort Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Dry Comfort

Antyperspirant w kulce

50 ml
299,80 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.9
z 10 opinii
NIVEA Antyperspirant Rose Touch w kulce 50 ml

NIVEA

Antyperspirant Rose Touch w kulce

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Invisible roll on Antyperspirant fresh 50 ml

NIVEA Invisible roll on

Antyperspirant fresh

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
NIVEA Derma Control Defend Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA

Derma Control Defend Antyperspirant w kulce

50 ml
359,80 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
NIVEA Derma Control Natural Tone Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA

Derma Control Natural Tone Antyperspirant w kulce

50 ml
359,80 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
NIVEA Derma Control Restore Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA

Derma Control Restore Antyperspirant w kulce

50 ml
359,80 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2028
NIVEA Derma Control Defend Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA

Derma Control Defend Antyperspirant w kulce

50 ml
359,80 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 1 opinii
NIVEA Energy Fresh Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Energy Fresh

Antyperspirant w kulce

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
NIVEA Protect&Care Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Protect&Care

Antyperspirant w kulce

50 ml
539,80 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 1 opinii
NIVEA Pearl&Beauty Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Pearl&Beauty

Antyperspirant w kulce

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 1 opinii
NIVEA Pearl&Beauty Antyperspirant w kulce Black Pearl 50 ml

NIVEA Pearl&Beauty

Antyperspirant w kulce Black Pearl

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 3 opinii
NIVEA Invisible Pure Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Invisible Pure

Antyperspirant w kulce

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
NIVEA Black & White Invisible Ultimate Impact Antyperspirant w kulce dla kobiet 50 ml

NIVEA Black & White

Invisible Ultimate Impact Antyperspirant w kulce dla kobiet

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 3 opinii
NIVEA DRY FRESH Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA DRY FRESH

Antyperspirant w kulce

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028

Produkty marki NIVEA

5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Silver Protect Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Silver Protect

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 3 opinii
NIVEA MEN Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick 50 ml

NIVEA MEN

Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
4.7
z 3 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store