Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Antyperspiranty i dezodoranty
Damskie w kulce
NIVEA Invisible Clear Antyperspirant w kulce
Antyperspirant w kulce Invisible Clear NIVEA 50ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

NIVEA Invisible Clear Antyperspirant w kulce

50 ml
NIVEA

Cena15,99 zł
319,80 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Ochrona Twoich ubrań przed plamami i pewna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem.
Łagodny dla skóry, bezlitosny dla potu Nivea Invisible to ochrona przez cały dzień, w każdej sytuacji.
Nie pozostawia białych śladów na czarnym ubraniu oraz chro

Cechy

Delikatny i kobiecy zapach Ochrona przed białymi śladami na czarnych ubraniach i żółtymi plamami na białych ubraniach Niezawodna 48h ochrona przed poceniem i pielęgnacja skóry 5x ochrona przed: nieprzyjemnym zapachem, poceniem, białymi śladami, żółtymi plamami oraz podrażnieniami Formuła 0% alkoholu (nie zawiera alkoholu etylowego)


NIVEA Invisible Clear Antyperspirant w kulce


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
319,80 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
50 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
42246947
Cena za kg:
319,80 zł/l
Pojemność:
50 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
42246947

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nanieść na skórę pod pachami. Pozostawić do wyschnięcia. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 82240


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Tylko do użytku zewnętrznego.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

NIVEA Black&White Invisible Clear Antyperspirant to produkt, który zapewni Ci skuteczną i niezawodną ochronę przed poceniem się, bez ryzyka pobrudzenia Twoich ulubionych ubrań. Zapewnia ochronę 5w1 i chroni przed nieprzyjemnym zapachem, poceniem, żółtymi plamami, białymi śladami oraz przed podrażnieniami. Antyperspirant nie pozostawia żółtych plam na białych ubraniach ani białych śladów na czarnych. Unikalna formuła chroni Cię przed nadmiernym poceniem się przez 48 godzin, jednocześnie pielęgnując Twoją skórę. Delikatny i kobiecy zapach zapewnia uczucie świeżości. Jego łagodność dla skóry została potwierdzona dermatologicznie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Antyperspirant Black&White Invisible Clear Antyperspirant Roll On

Wariant Black&White Invisible Clear Antyperspirant Roll On 50.00 ml

Produkty z kategorii Damskie w kulce

5.0
z 1 opinii
REXONA Antyperspirant w kulce Cotton Dry 50 ml

REXONA

Antyperspirant w kulce Cotton Dry

50 ml
279,80 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
5.0
z 8 opinii
REXONA Antyperspirant w kulce Invisible 1 szt

REXONA

Antyperspirant w kulce Invisible

1 szt
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
5.0
z 6 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w kulce

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 22 opinii
ADIDAS Control Antyperspirant w kulce dla kobiet 50 ml

ADIDAS Control

Antyperspirant w kulce dla kobiet

50 ml
273,80 zł/l
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.9
z 18 opinii
ADIDAS Fresh Endurance Antyperspirant w kulce dla kobiet 50 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Antyperspirant w kulce dla kobiet

50 ml
273,80 zł/l
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
4.9
z 14 opinii
ADIDAS Fresh Endurance Antyperspirant w kulce 50 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Antyperspirant w kulce

50 ml
273,80 zł/l
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
5.0
z 5 opinii
NIVEA Invisible Clear Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Invisible Clear

Antyperspirant w kulce

50 ml
319,80 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 11 opinii
NIVEA Dry Comfort Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Dry Comfort

Antyperspirant w kulce

50 ml
299,80 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.9
z 10 opinii
NIVEA Antyperspirant Rose Touch w kulce 50 ml

NIVEA

Antyperspirant Rose Touch w kulce

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Invisible roll on Antyperspirant fresh 50 ml

NIVEA Invisible roll on

Antyperspirant fresh

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
NIVEA Derma Control Defend Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA

Derma Control Defend Antyperspirant w kulce

50 ml
359,80 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
NIVEA Derma Control Natural Tone Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA

Derma Control Natural Tone Antyperspirant w kulce

50 ml
359,80 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
NIVEA Derma Control Restore Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA

Derma Control Restore Antyperspirant w kulce

50 ml
359,80 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2028
NIVEA Derma Control Defend Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA

Derma Control Defend Antyperspirant w kulce

50 ml
359,80 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 1 opinii
NIVEA Energy Fresh Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Energy Fresh

Antyperspirant w kulce

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
NIVEA Protect&Care Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Protect&Care

Antyperspirant w kulce

50 ml
539,80 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 1 opinii
NIVEA Pearl&Beauty Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Pearl&Beauty

Antyperspirant w kulce

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 1 opinii
NIVEA Pearl&Beauty Antyperspirant w kulce Black Pearl 50 ml

NIVEA Pearl&Beauty

Antyperspirant w kulce Black Pearl

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 3 opinii
NIVEA Invisible Pure Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA Invisible Pure

Antyperspirant w kulce

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
NIVEA Black & White Invisible Ultimate Impact Antyperspirant w kulce dla kobiet 50 ml

NIVEA Black & White

Invisible Ultimate Impact Antyperspirant w kulce dla kobiet

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 3 opinii
NIVEA DRY FRESH Antyperspirant w kulce 50 ml

NIVEA DRY FRESH

Antyperspirant w kulce

50 ml
349,80 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Silver Protect Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Silver Protect

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store